Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dům dětí a mládeže, Smiřice - Domy dětí a mládežeSmiřice

V naší instituci Vás jistě potěší příjemné prostředí pro vzdělávání. Disponujeme vyškolenými zaměstnanci. Jsme specialisté v poradenských službách. U nás, v naší instituci, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu. Každý se u nás setká se seriózním jednáním. Rádi Vám předáme své znalosti.

Kontaktní údaje:

Palackého 205
50303 Smiřice

 
Telefon: +420495422816
E-mail: ddm.smirice@worldonline.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dům dětí a mládeže

Příjemné prostředí, které nabízí budova naší vzdělávací instituce, hraje v procesu vzdělávání důležitou roli. Personál naší vzdělávací instituce může v případě zájmu nabídnout i poradenství. Na naše znalosti v oblasti vzdělávání se můžete spolehnout. V naší instituci se vašeho vzdělávání ujmou pouze kvalitní pedagogové. Ochota vyjít Vám vstříc je pro nás podstatná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže, Týniště nad Orlicí

Na příjemné prostředí naší školy se můžete spolehnout. Pro naše vzdělávání je také důležitá ochota našich lektorů. Rádi vám pomůžeme prohloubit vaše znalosti. Poskytujeme 100% serioznost. Spolehliví a vyškolení zaměstnanci jsou naší pýchou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Hradec Králové - Domy dětí a mládeže

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se vám bude dobře studovat. Naši vyškolení zaměstnanci vám rádi předají své vědomosti. Naše instituce nabízí ochotu pomoci. V rámci poskytovaného vzdělání nabízí naše vzdělávací instituce i poradenství. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na dostatek kvalitního personálu se znalostmi a zkušenostmi, aby v oblasti vzdělávání dosahovala stabilně výborných výsledků. Naše instituce se specializuje na vzdělávání fotografů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hledání o.s.

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší instituce. Využijte našich zavedených služeb odborného poradenství v oblasti výuky a vzdělávání. Podporujeme rozvoj znalostí. Naši vyškolení pracovníci vám rádi předají své zkušenosti. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek kvalifikovaného a seriózního personálu, protože jedině tak, můžeme zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Ochota našich zaměstnanců je oblíbená..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku