Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dům dětí a mládeže Libertin Česká LípaČeská Lípa

Do našeho příjemného prostředí institutu se budete rádi vracet. Neváhejte navštívit naši základní školu. Z naší střední školy odejdete s dobrým vzděláním. Umístěte i vaše dítě do naší umělecké školy. Práci našeho fotografa oceníte.

Kontaktní údaje:

Škroupovo náměstí 138
47001 Česká Lípa

 
Telefon: +420487823404
E-mail: lipova@libertin.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Sdružení rodičů a přátel domu dětí a mládeže v Rumburku

Ve spolupráci s naším personálem jsme v naší vzdělávací instituci zajistili velmi příjemné a přátelské prostředí. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózností nabízené výuky. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje ochotou. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit kvalitní personál s dostatkem znalostí a zkušeností. Našim vyškoleným zaměstnancům můžete důvěřovat. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete zajistit poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Smetanka, Nový Bor

Využijte toho, že naše instituce disponuje příjemným prostředím. Kromě studia nabízíme i seriózní přístup ke vzdělávání. Svou ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Obraťte se na naši instituci, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Jsme instituce, která se zabývá předáváním znalostí druhým. Vzdělávání u nás zajišťují vyškolení zaměstnanci. Poskytujeme služby v rámci ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže

Studium v příjemném prostředí vám zajistíme v našem institutu. Naše práce se vyznačuje výbornou znalostí oblasti vzdělávání. S ochotou vám nabídneme to nejlepší vzdělávání. Naši zaměstnanci jsou maximálně vyškolení. Přesvědčte se sami o tom, jak seriózní služby poskytujeme. V rámci vzdělávání nabízíme také poradenství. Naše instituce vás připraví na práci fotografa..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže, Varnsdorf, Pražská 663

Studium v příjemném prostředí vám zajistíme v našem institutu. Ochotu kdykoli pomoci studentům vám můžeme slíbit. U nás pracují jen kvalitně vyškolení zaměstnanci. Poskytujeme pouze seriózní vzdělávací služby. Díky kvalitě poradenství máme mnoho spokojených zákazníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku