Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Mariana Jínková, praktický lékařTřinec

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. Máme skutečně vynikající znalosti našeho zdravotnického oboru. Naše služby jsou založené na ochotě a individuálním přístupu. Nabízíme také odborné zdravotní konzultace. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. Naši zaměstnanci vám ochotně pomohou se zajištěním zdravotnických služeb.

Kontaktní údaje:

Husova 289
73961 Třinec

 
Telefon: +420558958026
E-mail: drjin@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Lenka Karzelová, praktický lékař

Jsme připraveni poskytnout vám své kvalitní zdravotnické služby. Vysoká úroveň našich znalostí v oblasti zdravotnictví z nás dělá odborníky. Chceme, aby jste díky našim konzultacím měli dostatečné informace. Součástí našich služeb je poskytování poradenství. S nebývalou ochotou jsme tu pro vás v rámci našich poskytovaných služeb. Zajišťujeme odbornou péči na vysoké úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Ladislava Michnová, praktický lékař

Nabízíme zdravotnické služby, ve kterých se snoubí ochota a lidský přístup. Poskytujeme odborné konzultace. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Poskytujeme individuální přístup ke každému nákupu. S ochotou vám zajistíme veškeré zdravotnické služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Irena Potyszová, praktický lékař

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. Při své práci rádi využíváme bohatých znalostí v oblasti zdravotnických služeb. U nás je ochota a vstřícný přístup samozřejmostí. Garantujeme vám konzultace k vašemu zdravotnímu stavu. Vyznáváme zásady odborné péče. Pokud máte zájem, využijte služeb našeho poradenství. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Pavla Mahdalová, praktický lékař

Spolehlivé zdravotnické služby jsou vám k dispozici. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy. Vynakládáme velkou snahu na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Garantujeme vám poskytnutí odborné zdravotnické péče. Součástí naší služby je též odborná konzultace. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku