Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sdružení učňovských zařízeníPraha

Staňte se součástí našeho sdružení členů. Můžete také využít služeb našeho poradenství. Ochotně Vám poskytneme hospodářské služby. Dáváme si záležet na kvalitě námi poskytovaných služeb. Setkáte se u nás vždy se seriozností. Vzdělávání je součástí naší nabídky.

Kontaktní údaje:

Ohradní 126/57
14000 Praha

 
Telefon: +420251115414
E-mail: petr.lacina@ssuar.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Asociace pedagogů základního školství České republiky

Každý člen je vítán do našeho sdružení. Můžeme vám nabídnout jen seriozní jednání. Dáváme si záležet na ochotě při poskytování služeb v oblasti hospodářství. Kvalita naší práce je pro nás důležitá. Zaručujeme Vám poskytnutí kvalitního poradenství v hospodářské oblasti. Nabízíme možnost vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Přátelé angažovaného učení

I Vy se můžete zařadit k našemu sdružení členů. Kvalita naší práce je pro nás důležitá. Naše hospodářská instituce je naprosto seriózní a můžete se na nás spolehnout. V rámci naší práce se zaměřujeme na ochotu. Vzdělávání Vám přizpůsobíme dle Vašich potřeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Česká komora realitních kanceláří

Staňte se také členem našeho sdružení. Naše instituce vám garantuje serioznost. V široké oblasti našich služeb nabízíme také poradenství. Zakládáme si na kvalitě naší práce. Můžeme vám nabídnout vždy jen ochotné jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Asociace realitních kanceláří České republiky

I Vám nabízíme možnost účasti ve sdružení členů. Jsme institut, který dbá na kvalitu v oblasti služeb v hospodářství. Jsme tou správnou volbou, když potřebujete poradenství. Naše hospodářská instituce je ta pravá, pokud hledáte pochopení a ochotu. Naše instituce se Vám zaručí za seriozní jednání svých členů. Nabízíme výběr mnoha zajímavých seminářů. Vyberte si u nás z možností vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku