Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ivan Ječmínek Hřbitovní správaKarviná-Ráj

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Pokud hledáte kvalitní společenské služby, naše firma je tu pro vás. Nabízíme zapůjčení za výhodných podmínek. Potřebujete-li židle, stoly, svatební stan a další vybavení obraťte se na nás, nabízíme jejich pronájem. Naše firma se stará o služby spojené s občerstvením.

Kontaktní údaje:

Borovského 872/58b
73401 Karviná-Ráj

 
Telefon: +420596323365

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Jiří Bača - Pohřební ústav

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Zabýváme se poskytováním společenských služeb. V nabídce máme party stany na nejrůznější akce. Neváhejte využít možnosti nechat si od nás realizovat své logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TS, a.s.

Oslovte nás ohledně organizace společenských akcí. V rámci našich služeb umožníme pronájem zázemí, ale i vybavení. Nabízíme kvalitní služby, které poskytujeme s důrazem na preciznost. Naše společnost nabízí své služby zaměřené na občerstvení. Naše nabídka zahrnuje party stany. Domluvte si u nás také možnost zajištění hudby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Krematorium Ostrava, a.s.

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Pokud hledáte kvalitní společenské služby, naše firma je tu pro vás. Nabízíme stany na party a jiné události. Poskytujeme také možnost hudby pro vaše akce. Zajistíme pro vás tvorbu výstižného loga.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jan Sadový, pohřební služby

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Postaráme se o občerstvení na vašem rautu, večírku či oslavě. Nabízíme stany na party a jiné události. Nabízíme také zajištění hudby na vaši akci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku