Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ivan Ječmínek Hřbitovní správaKarviná-Ráj

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Pokud hledáte kvalitní společenské služby, naše firma je tu pro vás. Nabízíme zapůjčení za výhodných podmínek. Potřebujete-li židle, stoly, svatební stan a další vybavení obraťte se na nás, nabízíme jejich pronájem. Naše firma se stará o služby spojené s občerstvením.

Kontaktní údaje:

Borovského 872/58b
73401 Karviná-Ráj

 
Telefon: +420596323365

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Bohumír Kukuczka, pohřební služby

Realizace vaší společenské akce pro nás není problém. Naše služby poskytujeme firmám i soukromým osobám. Naše firma profesionálně zajistí a dodá občerstvení pro vaši společenskou událost. Zapůjčte si u nás vše, co potřebujete. Pronájem prostor i vybavení pro Vaši společenskou akci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petr Míček, pohřební služby

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Jsme zákazníky prověřená firma působící v oboru poskytování sociálních služeb. Jsme firma s bohatými zkušenostmi v dodávání občerstvení na různé společenské akce. Zapůjčte si u nás vše, co potřebujete. Pronájem prostor a vybavení patří k jedné z námi nabízených služeb. Naše party stany vám zaručí ničím nerušenou zábavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jan Sadový, pohřební služby

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Postaráme se o občerstvení na vašem rautu, večírku či oslavě. Nabízíme stany na party a jiné události. Nabízíme také zajištění hudby na vaši akci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiří Bača - Pohřební ústav

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Zabýváme se poskytováním společenských služeb. V nabídce máme party stany na nejrůznější akce. Neváhejte využít možnosti nechat si od nás realizovat své logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku