Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pohřební služby ElysiumHustopeče

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Nabízíme vám své služby. Bez party stanů se vaše venkovní zábava neobejde. Sjednejte si u nás tvorbu loga.

Kontaktní údaje:

Dukelské nám. 1
69301 Hustopeče

 
Telefon: +420519413133
E-mail: hustopece@pselysium.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Pohřební služba CM, spol. s r.o.

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Jsme odborníci v poskytování služeb, které nabízíme. Hledáte-li dodavatele občerstvení na společenskou akci, jsme tu pro vás. Naše firma zajistí kompletní služby při pronájmu prostor i vybavení. Naše firma se zabývá zapůjčováním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vincenc Nohel

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. V rámci společenských služeb nabízíme i pronájem zázemí na pořádání akcí. Naše společnost nabízí své kvalitní služby. Naše společnost nabízí své služby zaměřené na občerstvení. Přijďte si zboží zapůjčit k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jan Hrdlička, pohřební služba

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Zabýváme se zápůjčkou. Poskytujeme společenské služby. Nabízíme komplexní služby v oblasti občerstvení. Specializujeme se na pronájem prostor a vybavení pro akce všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Brněnská pohřební služba, s.r.o.

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Prohlédněte si bohatou nabídku našich služeb. Zabýváme se zápůjčkou. Hledáte-li dodavatele občerstvení na společenskou akci, jsme tu pro vás. Obraťte se na nás, zajistíme pronájem místa a vybavení pro Vaši akci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku