Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pohřební služby ElysiumHustopeče

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Nabízíme vám své služby. Bez party stanů se vaše venkovní zábava neobejde. Sjednejte si u nás tvorbu loga.

Kontaktní údaje:

Dukelské nám. 1
69301 Hustopeče

 
Telefon: +420519413133
E-mail: hustopece@pselysium.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Radim Burian

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Zajistíme pronájem exteriéru i interiéru pro Vaši společenskou událost. Dodáváme občerstvení a poskytujeme plný servis při jeho podávání. Přijďte si zboží zapůjčit k nám. Party stany jsou skvělé řešení proti nepřízni počasí na vaší akci. Využijte možnosti zajištění hudby pro vaše společenské události. Neváhejte využít možnosti nechat si od nás realizovat své logo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pohřební služba CM, spol. s r.o.

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Jsme odborníci v poskytování služeb, které nabízíme. Hledáte-li dodavatele občerstvení na společenskou akci, jsme tu pro vás. Naše firma zajistí kompletní služby při pronájmu prostor i vybavení. Naše firma se zabývá zapůjčováním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vincenc Nohel

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. V rámci společenských služeb nabízíme i pronájem zázemí na pořádání akcí. Naše společnost nabízí své kvalitní služby. Naše společnost nabízí své služby zaměřené na občerstvení. Přijďte si zboží zapůjčit k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pohřební služba Mikulov Jiří Chromý

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Jsme společnost poskytující kvalitní služby. Nabízíme své profesionální služby v oblasti dodávání občerstvení. Zajistíme pronájem exteriéru i interiéru pro Vaši společenskou událost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku