Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

HS LINE, s.r.o.Cheb-Hradiště

Hlavní činností naší firmy jsou služby spojené s autodopravou. Každý zákazník ocení rychlost, kterou naše společnost disponuje. Perfektní logistické služby vám s radostí zajistíme. Naše nabídka služeb z oblasti mezinárodní dopravy a přepravy je pro zákazníky velmi lákavá. Nabízíme spolehlivou vnitrostátní dopravu a přepravu. Specializujeme se také na skladování. Využijte našich služeb logistiky v rámci skladování.

Kontaktní údaje:

Karlovarská 22
35002 Cheb-Hradiště

 
Telefon: +420354548910
E-mail: hosnedl@hsline.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ing. František Karásek - Spedition internationale

Naše společnost zajišťuje spolehlivou autodopravu. U nás se zaručeně setkáte se seriozností. Nabízíme vysoce profesionální silniční dopravu a přepravu za velmi výhodné ceny. Rychle a spolehlivě vám pomůžeme v oblasti dopravních služeb. Kvalitní služby v rámci dopravy a přepravy si zamilujete. Nabízíme bezkonkurenční mezinárodní dopravu a přepravu. Platíme za odborníky v oblasti vnitrostátní dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Michaela Vernerová- logistické služby

Poskytujeme prvotřídní služby v oblasti autodopravy. Určitě oceníte naše proškolené zaměstnance se znalostmi z oboru. Získáme si vás seriózností a profesionálním jednáním. V oblasti dopravy a přepravy nikdy nepodceňujeme rychlost. Vždy se u nás setkáte s kvalitou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Krain Spedition, s.r.o.

Naše společnost, která provozuje autodopravu, má řádné pojištění. Rychlost a kvalita prověřena letitou působností na trhu. Jsme dopravní společnost s velkou ochotou poradit svým zákazníkům. Naše silniční doprava v rámci EU může být zajišťována nárazově i pravidelně. Naše společnost věří, že pouze vztahy se zákazníky vybudované na kvalitě poskytovaných služeb a profesionálnímu týmu zaměstnanců s dostatkem znalostí a zkušeností, mají budoucnost a mohou se rozvíjet.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

BENASPED, s.r.o.

Naše firma je odborníkem v oblasti autodopravy. Rychlost je pro nás samozřejmostí. Úsměv a ochota je pro nás samozřejmostí. Poskytujeme silniční dopravu za příznivé ceny. Jednou z nejvyšších priorit naší společnosti je znalost oboru dopravy. Naše společnost cíleně podporuje serióznost i ochotu našich zaměstnanců tak, aby zajistila poskytování služeb na vysoké úrovni. Naší doménou je kvalita..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku