Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Stanislav Hošťálek, reality Ostrava

Poskytujeme obchodní činnost v oblasti realit. Poskytneme vám kvalitní servis. Poradíme vám, které služby jsou pro vás nejvýhodnější. S námi je pronájem nemovitostí snadný. Náš makléř vám nabídne vždy komplexní řešení.

Kontaktní údaje:

Nádražní 2682/58
70200 Ostrava

 
Telefon: +420597457317
E-mail: rkbellamis@centrum.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

FILLREAL Klient servis Ostrava, s.r.o.

Zajistíme vám kompletní servis na trhu realit. Vždy se vám budou věnovat zkušení profesionálové. U nás vám mimo jiné nabízíme prodej realit. Soustředíme se nejenom na pronájem nemovitostí. S našim realitním makléřem se ve světe realit neztratíte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MORAVSKOSLEZSKÉ REALITY, s.r.o.

Kvalita služeb je pro nás na prvním místě. Soustředíme se na prodej realit. Máme bohaté zkušenosti s realitními službami. Nabízíme vysoce kvalitní poradenství v oblasti realit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Orsa, s.r.o.

Spolupracujeme se zkušenými profesionály. V oblasti realit nabízíme pouze kvalitní služby. Naši realitní makléři pracuji s vysokým pracovním nasazením. Rádi vám zajistíme pronájem nemovitostí. Realitní služby jsou pro nás velkou výzvou. Mimo jiné vám můžeme v oblasti realit nabídnout kvalitní poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Allpek - Real Estate, s.r.o.

U nás se setkáte se zkušenými profesionály. Vždy vám poskytujeme pouze kvalitní služby. Zaměřujeme se na obchodní činnost v oblasti realit. Zabýváme se poradenstvím v oblasti realit. Naši realitní makléři pracuji s vysokým pracovním nasazením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku