Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jan Šimek- víkendové a wellness pobytyOstrov

Nabídneme Vám pobyt pro seniory dle Vašich požadavků. Naši spokojení klienti prožili nezapomenutelnou zimní dovolenou z naší nabídky. Naši zaměstnanci připravili pro klienty naší firmy velký výběr letních dovolených v tuzemsku i v zahraničí. Víme jak vám připravit překrásnou dovolenou, využijte naši last minute nabídku a odcestujte ještě dnes. Spokojení zákazníci si vybrali sportovní dovolenou z naší nabídky. Svým klientům také připravíme kvalitní pobytové zájezdy. V nabídce cestovní kanceláře je mnoho víkendových pobytů na atraktivních místech. Zajistíme pro vás školní zájezdy a výlety přesně podle vašich požadavků.

Kontaktní údaje:

Dlouhá 71
36301 Ostrov

 
E-mail: info@vikendovepobyty.eu

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Incentives CZ, s.r.o. - Dovolená v ČR

Své cestovní služby máme pojištěny dle zákona. Potrpíme si na kvalitu. Od nás čekejte hlavně serioznost. Jsme cestovní společnost, která Vám pomůže vybrat bezstarostnou dovolenou. Naše znalosti v oblasti cestovních služeb můžete kdykoli využít. Klientům nabízíme širokou škálu víkendových pobytů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dušan Porada - Dovolená v ČR

Naši zaměstnanci disponují skvělou znalostí svého oboru. Veškeré poskytované služby máme pojištěny dle zákona. V přátelském prostředí naší pobočky je seriózní a ochotný přístup v péči o zákazníka samozřejmostí. Naše společnost vám s potěšením zařídí bezstarostnou dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pavel Škaloud - penzion Villa Rosse

Postaráme se o to, aby vaše dovolená byla bezstarostná. Cílem naší společnosti je zajistit dostatek znalostí z oblasti cestovního ruchu tak, aby zákazníci vždy získali všechny potřebné informace. S dotazy k poskytovaným službám z oblasti cestovního ruchu se naši zákazníci obrací na náš seriózní a ochotný personál. Naše firma je dle zákona pojištěna proti úpadku cestovní kanceláře. Nabízíme širokou nabídku školních zájezdů a výletů. Nabízíme celou škálu oblíbených lyžařských zájezdů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Fixall Travel, s.r.o.

Garantujeme vám, že jsme pojištění proti úpadku, jak to nařizuje zákon. Na pobočkách naší agentury Vám ochotný personál pomůže vybrat nejvýhodnější zájezd. Neustále prokazujeme svoji serioznost a stabilitu. Rádi se postaráme o organizaci vašeho školního zájezdu nebo výletu. Na našich víkendových pobytech zažijete krásné chvíle.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku