Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

OK-Tours, a.s.Praha

V oblasti autodopravy poskytujeme ty nejlepší služby. Poskytujeme silniční dopravu za příznivé ceny. Naše ochota vyjít vstříc zákazníkovi je pro nás zásadní vlastností. Snadno pro Vás zajistíme i odborné služby letecké dopravy a přepravy. Zabýváme se přepravou až na místo ubytování. Přepravujeme klienty na zájezdy.

Kontaktní údaje:

Jana Masaryka 194/39
12000 Praha

 
Telefon: +420222521700
E-mail: letenky@oktours.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Condor Air Travel Service

Hlavní doménou naší firmy je autodoprava. Zaměstnanci naší společnosti garantují včasnost a rychlost dodání. Vysoká kvalita služeb a ochota jsou charakteristickými znaky naší přepravní společnosti. V oblasti ekonomických a rychlých řešení dopravy držíme prim v kvalitě. Zabýváme se přepravou až na místo ubytování. Zprostředkujeme Vám dopravu na zájezd..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Fly United, s.r.o.

Na naši autodopravu se můžete spolehnout. V přepravě a dopravě uplatňujeme vysoké standardy kvality. Oslovujeme vás s nabídkou silniční přepravy. Naši zaměstnanci s vámi budou jednat vždy seriózně. Ochota je to, na čem si zakládáme. Dopravíme Vás až k místu Vašeho ubytování. Rádi Vám nabídneme i dopravu na Vámi zvolený zájezd..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

JAS FORWARDING (Czech), s.r.o.

Naše autodoprava vám poskytne ty nejlepší služby. Naše společnost zajišťuje seriozní služby. Nabízíme kompletní služby v oblasti nehromadné silniční osobní dopravy. Vysoká rychlost doručení. Jsme poskytovatelé osobní přepravy, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. Zajistíme Vám služby v oblasti námořní dopravy a přepravy. Vaše zboží bezpečně doručíme naší mezinárodní přepravou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Kühne & Nagel, spol. s r.o.

Specializujeme se na autodopravu. Naše silniční doprava v rámci EU může být zajišťována nárazově i pravidelně. Snadno Vám zajistíme i služby letecké dopravy a přepravy. Služby v oblasti železniční dopravy a přepravy jsou další z našich činností. Zabýváme se námořní přepravou. Jsme firma, která si zakládá na mezinárodní přepravě. Specializujeme se také na skladování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku