Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Panství Bechyně, a.s. - Muzeum Vladimíra PreclíkaBechyně

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Pronájem kompletního vybavení pro pořádání společenské události. Vyberte si některý z našich zábavných programů. Obraťte se na nás v případě pořádání firemní akce. Zajišťujeme i různé výstavy. Zajišťujeme bohatý catering. Vytvoření vašeho loga je pro nás snadné. Využijte možnosti našeho pohodlného ubytování během společenských akcí. Při cestách za kulturou nesmíte zapomenout ani na naše muzeum. Můžete mít příjemnou zábavu venku aniž byste zmokli, s party stanem od nás.

Kontaktní údaje:

Zámek 1
39165 Bechyně

 
Telefon: +420381211221
E-mail: info@zamek-bechyne.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Husitské muzeum v Táboře

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Zajišťujeme občerstvení na rauty, recepce nebo firemní akce. Naše služby poskytujeme firmám i soukromým osobám. Zajistíme vám výstavu. V naší restauraci si jistě pochutnáte. Klub patří do nabídky našich společenských služeb. Vytvoření vašeho loga je pro nás snadné. Muzeum disponuje zajímavými exponáty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Městské muzeum a galerie Vodňany

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Dbáme na kvalitu námi připravených programů. Vyzkoušejte služby naší kavárny. V našem centru se vám budeme věnovat. Poskytujeme různé služby spojené s výstavou. Zaručujeme vám spokojenost v našem klubu. Vytvoříme pro vás hezké plakáty dle vašeho přání. Navrhneme vám také pěkné logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Muzeum historických vozidel a staré zemědělské techniky

Zabýváme se organizací společenských akcí. Využijte služeb, které vám nabízíme v našem centru. Neváhejte využít možnosti nechat si od nás realizovat své logo. Obohaťte své znalosti a navštivte naše muzeum. Můžete mít příjemnou zábavu venku aniž byste zmokli, s party stanem od nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Milevské muzeum

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Nabízíme komplexní služby v oblasti občerstvení. Naše muzeum vás srdečně zve k návštěve. V rámci našich služeb se zabýváme i tvorbou loga.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku