Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Městské muzeum HolešovHolešov

Oslovte nás ohledně organizace společenských akcí. Naše firma se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb. Přijďte se podívat i vy na naše centrum. Vyzkoušejte naši nabídku na pořádání výstav. Zajišťujeme také pěkné plakáty dle vašich představ. Nechte si od nás zpracovat nové logo. Využijte u nás také možnosti ubytování během společenských akcí. Rádi pro vás zajistíme hudbu dle vašich požadavků. Při cestách za kulturou nesmíte zapomenout ani na naše muzeum. Party stany pro oslavy v exteriéru.

Kontaktní údaje:

nám. Dr. E. Beneše 24
76901 Holešov

 
Telefon: +420573397042
E-mail: muzeum@mks.holesov.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Muzeum Komenského v Přerově

Zabýváme se organizací společenských akcí. Dbáme na kvalitu námi připravených programů. Naše centrum stojí za zhlédnutí. Uspořádejte si u nás výstavu. Vytvoříme pro vás hezké plakáty dle vašich potřeb. Přinášíme vám také možnost tvorby loga. Obohaťte své znalosti a navštivte naše muzeum. Zajistěte si ničím nezkaženou venkovní zábavu našimi party stany.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně - Muzea

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Jsme tou správnou volbou při přípravě programu různých událostí. Organizujeme i výstavy. V rámci našich služeb se zabýváme i tvorbou loga. Využijte možnosti nechat si od nás zajistit ateliér. Naše muzeum vás zve na prohlídku. Bez party stanů se vaše venkovní zábava neobejde..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Rodný dům J. G. Mendela, nadační fond

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Zajišťujeme a dodáváme občerstvení na vaše akce. Jsme zákazníky prověřená firma působící v oboru poskytování sociálních služeb. Nabízíme pronájem prostor pro společenské akce. Poskytujeme zápůjčky. Nabízíme vám také kvalitní ubytování při vašich společenských událostech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Arcidiecézní muzeum Kroměříž

Organizujeme také společenské akce. Zprostředkujeme zábavný program na událostech. Jsme specialisté na pořádání výstav. Neváhejte využít možnosti nechat si od nás realizovat své logo. Využijte možnosti nechat si od nás zajistit ateliér. Stálá expozice našeho muzea se těší na vaši návštěvu. V nabídce máme party stany na nejrůznější akce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku