Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Městské muzeum ve VolyniVolyně

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Nabízíme pronájem vybavení pro soukromé i firemní akce. Jsme společnost zaměřující se na poskytování služeb osobám i firmám. Dodáváme občerstvení a poskytujeme plný servis při jeho podávání. Využijte naší nabídky a vybrané zboží si zapůjčte.

Kontaktní údaje:

Školní
38701 Volyně

 
Telefon: +420383372481
E-mail: muzeum.volyne@wo.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Muzeum české loutky a cirkusu

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Zaručujeme vám spokojenost s naším programem. Náš dětský koutek rád přivítá i vaše děti. Se službami, které nabízíme v našem centru, budete spokojeni. Využijte možnosti uspořádat u nás výstavu. Svatební obřad, který pro vás připravíme, jsme schopni také doplnit dalšími službami. Vytvoření vašeho loga je pro nás snadné. Rádi vám zajistíme hudbu dle vašich požadavků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Muzeum středního Pootaví Strakonice

Organizujeme také společenské akce. Nabízíme vám své služby. Vyzkoušejte naše připravované programy. Jsme specialisté na pořádání výstav. Navrhneme vám také pěkné logo. Využíváme krásných dekorací k výzdobě při vašich společenských akcích. Naše muzeum vás zve na prohlídku. Nabízíme stany na party a jiné události.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Městské muzeum

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Naše služby poskytujeme firmám i soukromým osobám. Do naší ordinace přijímáme nové pacienty. S naším programem budete jistě spokojeni. V našem centru vám rádi poradíme. Neváhejte využít možnosti nechat si od nás realizovat své logo. Party stany seženete u nás. Není problém sjednat pro vás i hudbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Minimuzeum Zlaté stezky

Organizujeme také společenské akce. Specializujeme se na pronájem prostor a vybavení pro akce všeho druhu. Společenské služby jsou naší doménou. Hledáte-li dodavatele občerstvení na společenskou akci, jsme tu pro vás. Zapůjčte si u nás vše, co potřebujete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku