Nepřehlédněte

Café Level - kavárnaPraha

Využijte našich služeb v oblasti provozování kavárny. V nabídce nápojů naší kavárny najdete nejen kávu, ale i čaj a čokoládu. Naše káva vám určitě bude skvěle chutnat. Zmrzlina od nás patří na každý stůl. Chlebíčky vyrábíme z nejčerstvějších surovin. Wifi připojení máte u nás vždy k dispozici. Nabízíme i míchané nápoje. Naše menu doplňuje také zákusek. K zaplacení vaší útraty lze u nás použít stravenky.

Kontaktní údaje:

Roztylská 2321/19
14800 Praha

 
E-mail: info@cafelevel.cz

Chybějící nebo neaktuální údaje? Stačí kliknout zde, zašleme upozornění majiteli a ten údaje doplní :)

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Café Na půl cesty

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou chutných výrobků. Zabýváme se nabídkou občerstvení. Ochutnejte naše chutné nápoje. S naší kvalitou budete spokojeni. Zajišťujeme příjemné prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Café Lemon

Do kavárny, kterou provozujeme, se budete vždy rádi vracet. V naší kavárně si vychutnáte ty nejlepší teplé nápoje. Naše kavárna zaměstnává jen ochotnou obsluhu. V naší nabídce naleznete sortiment čerstvé kávy. Dorty z naší kavárny jsou nejlepší v okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Baretta Café

Provozování kavárny je naší hlavní činností. Rádi Vám nabídneme chutné nápoje mnoha druhů. Naše kavárna prodává i chlebíčky. Rozvoz našeho sortimentu provádíme efektivně. V naší pizzerii se budete cítit jako v Itálii. V naší kavárně přijímáme stravenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

AmRest Coffee, s.r.o.

Pro nás je provozování kavárny prioritou. Kvalitu nabídky naší kavárny oceňují všichni naši zákazníci. Jsme kavárna, která se zaměřuje na výborné nápoje. Zaměřujeme se na prodej občerstvení. Příjemný den vám zpestří káva u nás. Chlebíčky od nás zpestří váš stůl. U nás za kávu můžete zaplatit stravenkami..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku