Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Muzeum krajkyPrachatice

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Zapůjčte si u nás vše, co potřebujete. Obraťte se na nás, zajistíme pronájem místa a vybavení pro Vaši akci. Naše firma profesionálně zajistí a dodá občerstvení pro vaši společenskou událost. Zabýváme se poskytováním společenských služeb.

Kontaktní údaje:

Poštovní 178
38301 Prachatice

 
Telefon: +420388311313

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Muzeum středního Pootaví Strakonice

Organizujeme také společenské akce. Nabízíme vám své služby. Vyzkoušejte naše připravované programy. Jsme specialisté na pořádání výstav. Navrhneme vám také pěkné logo. Využíváme krásných dekorací k výzdobě při vašich společenských akcích. Naše muzeum vás zve na prohlídku. Nabízíme stany na party a jiné události.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Minimuzeum Zlaté stezky

Organizujeme také společenské akce. Specializujeme se na pronájem prostor a vybavení pro akce všeho druhu. Společenské služby jsou naší doménou. Hledáte-li dodavatele občerstvení na společenskou akci, jsme tu pro vás. Zapůjčte si u nás vše, co potřebujete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Prachatické muzeum

Zabýváme se organizací společenských akcí. Postaráme se o občerstvení na vašem rautu, večírku či oslavě. Nabízíme pronájem prostor pro společenské akce. Zapůjčte si u nás vše, co potřebujete. Spravujeme muzeum s unikátními kousky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vimperské muzeum

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Sežente u nás party stany. Zabýváme se také návrhem loga. Vyzkoušejte naše připravované programy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku