Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vimperské muzeumVimperk

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Sežente u nás party stany. Zabýváme se také návrhem loga. Vyzkoušejte naše připravované programy.

Kontaktní údaje:

Zámek 20
38501 Vimperk

 
Telefon: +420388411506
E-mail: muzeum@npsumava.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Zdeněk Bálek - Muzeum historických motocyklů

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Zabýváme se poskytováním společenských služeb. Zajišťujeme občerstvení na rauty, recepce nebo firemní akce. Naše služby skýtají i pronájem zázemí a vybavení pro společenské akce. Poskytujeme různé služby spojené s výstavou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Minimuzeum Zlaté stezky

Organizujeme také společenské akce. Specializujeme se na pronájem prostor a vybavení pro akce všeho druhu. Společenské služby jsou naší doménou. Hledáte-li dodavatele občerstvení na společenskou akci, jsme tu pro vás. Zapůjčte si u nás vše, co potřebujete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Muzeum krajky

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Zapůjčte si u nás vše, co potřebujete. Obraťte se na nás, zajistíme pronájem místa a vybavení pro Vaši akci. Naše firma profesionálně zajistí a dodá občerstvení pro vaši společenskou událost. Zabýváme se poskytováním společenských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Městské muzeum ve Volyni

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Nabízíme pronájem vybavení pro soukromé i firemní akce. Jsme společnost zaměřující se na poskytování služeb osobám i firmám. Dodáváme občerstvení a poskytujeme plný servis při jeho podávání. Využijte naší nabídky a vybrané zboží si zapůjčte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku