Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

ČSAD AUTOBUSY České Budějovice, a.s.Vimperk II

Naše firma disponuje širokou škálou služeb v oblasti autodopravy. Poskytujeme potřebnou znalost. V naší nabídce služeb je autobusová doprava. Městská hromadná doprava Vám zajistí tu nejlepší dopravu. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti autobusové dopravy.

Kontaktní údaje:

Nádražní 157
38501 Vimperk II

 
Telefon: +420386100190, +420602438094
E-mail: ad.vimperk@csadautobusy.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

ŠVARCTRANS, s.r.o.

Disponujeme spolehlivou autodopravou. Zajistěte si u nás služby autobusové dopravy na jakoukoli vzdálenost. Jsme nejlepší na trhu v autobusové přepravě. Kromě nákladní dopravy se zabýváme i vnitrostátní dopravou. Neváhejte se na nás obrátit v oblasti kamionové přepravy. Na naši špičkovou mezinárodní přepravu spoléhá již řada klientů. Potřebujete-li vnitrostátně dopravit zboží, neváhejte nás kontaktovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ČSAD AUTOBUSY České Budějovice, a.s.

Bezpečná přeprava naši utodopravou je naším hlavním cílem. Zákazníci si oblíbili naše služby silniční dopravy a přepravy a využívají je pravidelně. Jsme znalí služeb v cestovní oblasti. Plníme úkoly v maximální kvalitě. Nabízíme spolehlivou službu autobusové dopravy. Zabezpečujeme pravidelnou městskou hromadnou dopravu. Věnujeme se také službám autobusové dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku