Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Blanka Hrubešová-prádloPraha-Horní Počernice

Navštívíte-li náš prodej z oboru odívání budete jako ze škatulky. Ochota pomoci každému ze zákazníků s vhodným výběrem oděvů či obuvi je u nás na prvním místě. Nechejte si u nás poradit od zkušených prodejců. Veškerý textil, oděvy a obuv můžete nakupovat maximálně seriózně. U nás objevíte módní kousky za velmi výhodné ceny. Naše zboží je té nejvyšší kvality.

Kontaktní údaje:

Náchodská 178/186
19300 Praha-Horní Počernice

 
Telefon: +420281922006

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Saloi, spol. s r.o.

Jsme přeborníky v prodeji z oboru odívání. Naše zboží má výhodné ceny pro každého. Námi nabízené zboží má seriózní poměr kvality a ceny. U nás vás vždy obslouží maximálně ochotný personál. Využijte naši nabídku na zboží té nejvyšší kvality.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

R.G.L. Praha, s.r.o.

Podívejte se jaké kvalitní zboží nabízíme v prodeji z oboru odívání. Znalost našeho textilního zboží vám nabízíme na prvním místě. Přijďte k nám objevit kvalitu textilu, oděvů i obuvi. Také naše zkušenosti s prodejem jsou zárukou kvalitního nákupu. Ochota je samozřejmě zahrnuta v našich službách. Zabýváme se nabídkou kvalitních dámských produktů. Vyberete si u nás z bohaté nabídky spodního prádla z příjemných materiálů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

CORALTEX, s.r.o.

Skvělá nabídka našich oděvů potěší ženy i muže. Přinášíme vám elegantní korzety. Vyberte si u nás šaty, ve kterých zazáříte. Prodáváme pohodlné nadkolenky. Nabízíme vám pohodlné a přitom moderní polobotky. Nabízíme velký výběr holínek za příznivé ceny. Máme pro vás obrovský výběr neokoukaných lodiček. Kvalitní hřejivé kozačky nakoupíte právě u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiřina Šafrová - Akimo

Využijte velkého výběru našich krásných oděvů. Jsme odborníci a znalci svého oboru. U nás objevíte módní kousky za velmi výhodné ceny. Kvalitní zboží je zárukou návratu spokojených zákazníků. Spolehněte se na naši zkušenost v oblasti prodeje textilu, oděvů a obuvi. Naši serióznost ocenil každý náš zákazník. Z naší rozsáhlé nabídky dámského zboží si jistě každá vybere to své..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku