Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Xara shop, s.r.o.Praha-Letňany

Zabýváme se prodejem kvalitních produktů z oboru odívání. Kvalitní zboží u nás nakoupíte za výhodné ceny. Spodní prádlo od nás vám dopřeje pohodlí. Vybírejte z naší jedinečné nabídky plavek. Stylové sexy korzety přinášíme v naší nabídce. V nabídce máme mnoho střihů šatů pro všechny typy postav. Naše nadkolenky velmi dobře drží. Potěší vás naše nabídka polobotek. Nabízíme řadu holínek pro různá určení. Naše lodičky vám dopřejí pohodlí. Vybírejte z našich krásných kozaček, které vám padnou. Sportovní boty za neodolatelné ceny. Náš dres se stane vítaným společníkem pro každou příležitost. S podkolenkami od nás budete jistě spokojeni. Stylové kousky najdete v našem eshopu. Vyberte si u nás nepřehlédnutelné maturitní šaty. Kvalitní a pohodlné plesové šaty najdete v našem obchodě. U nás najdete nabídku kvalitních dámských oděvů a obuvi. Nakoupíte u nás kostýmy na nejrůznější události. Vyberte si z naší bohaté nabídky kalhot mnoha střihů a barev. Najdete u nás originální topy pro mnoho příležitostí. Vybírejte si z našich originálních plesových korzetů. Nakoupíte u nás praktické montérky. Nízké ceny a vysokou kvalitu najdete u našich vest. Vyberete si u nás z mnoha ponožek. Platbu si u nás můžete rozložit také na splátky.

Kontaktní údaje:

Havířovská 476
19900 Praha-Letňany

 
E-mail: obchod@krasnezeny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

R.G.L. Praha, s.r.o.

Podívejte se jaké kvalitní zboží nabízíme v prodeji z oboru odívání. Znalost našeho textilního zboží vám nabízíme na prvním místě. Přijďte k nám objevit kvalitu textilu, oděvů i obuvi. Také naše zkušenosti s prodejem jsou zárukou kvalitního nákupu. Ochota je samozřejmě zahrnuta v našich službách. Zabýváme se nabídkou kvalitních dámských produktů. Vyberete si u nás z bohaté nabídky spodního prádla z příjemných materiálů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tomáš Žebrák - Valentino

Naší hlavní činností je prodej v oboru odívání. Kvalita textilu, oděvů i obuvi je naší zásadou. Výborná znalost kvality zboží umožňuje našemu personálu dobře poradit každému zákazníku. Z našeho seriózního přístupu k vašemu nákupu budete nadšení. Zaměřujeme se na bohatou nabídku dámského zboží. V nabídce si můžete prohlédnout aktuální kolekce kvalitního spodního prádla..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Timo, s.r.o.

Zabýváme se cenově výhodným prodejem z oboru odívání. Nakupujte u nás kvalitní textil, oděvy a obuv. Užijte si léto v našich plavkách. Vyberte si z naší nabídky pyžam za bezkonkurenční ceny. Nabízíme šaty pro každou postavu. Nadkolenky za super ceny. Naše saka dobře sedí, přijďte si vybrat. Vybírejte z naší aktuální kolekce polobotek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Božena Kamenická-prádlo

Skvělá nabídka našich oděvů potěší ženy i muže. U nás můžete bez výčitek využít ochoty našich prodavačů. Nabízíme vám klasické i originální ponožky. Nakoupíte u nás perfektně padnoucí spodní prádlo. Nabízíme široký sortiment punčoch mnoha firem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku