Nepřehlédněte

GlamL studio Lucie TrnkováRudná

Využijte možnosti zakoupit u nás dárkové poukazy. Poskytujeme profesionální služby v oboru péče o tělo. Našim zákazníkům poskytujeme služby maloobchodu. Vyzkoušejte kvalitu služeb našeho kadeřnictví. Nabízíme vám celou řadu profesionálních kosmetických služeb. Laserové ošetření využíváme i při léčbě vlasové pokožky. Liposukce od nás dodá vaší postavě nové, ladnější tvary.

Kontaktní údaje:

Masarykova 527
25219 Rudná

 
Telefon: +420311512669
E-mail: glaml@seznam.cz

Chybějící nebo neaktuální údaje? Stačí kliknout zde, zašleme upozornění majiteli a ten údaje doplní :)

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Solná jeskyně Trojská

Naše firma pro vás připravila akční nabídku služeb pro péči o krásu. Specializujeme se na prodejní služby maloobchodu. Využijte nabídky našeho velkoobchodu v oblasti služeb péče o tělo. Využijte našich služeb péče o tělo. U nás vám poskytneme odborné prodejní služby. Obnovíme vaši hustotu vlasů pomocí laserového ošetření pokožky hlavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

SOLNICE, s.r.o.

Připravili jsme pro vás akční nabídku služeb pro péči o celé tělo. Seznamte se také s našimi službami v oblasti prodeje. Seznamte se s bezkonkurenční nabídkou našeho maloobchodu. Náš velkoobchod vám nabízí široký sortiment přípravků pro péči o tělo. Pomocí laserového ošetření na naši klinice vyléčíme zánětlivé projevy vlasové pokožky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

BEST SOL, s.r.o.

Naše firma nabízí zákazníkům výhodné služby z oboru komplexní péče o celé tělo. V našem maloobchodu vám rádi poskytneme široký sortiment přípravků pro péči o tělo . Specializujeme se také na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Nabízíme vám služby velkoobchodu v oboru služeb péče o tělo. Pomocí laserového ošetření intenzivně posílíme regeneraci vaší vlasové pokožky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Solná jeskyně SOLNIČKA

Připravili jsme pro vás nabídku dárkových poukazů. Naše firma se zaměřuje také na prodejní služby. Využijte našich zkušeností s poskytováním služeb v oboru. Seznamte se s nabídkou sortimentu našeho velkoobchodu. Specializujeme se na prodejní služby maloobchodu. Metoda laserového ošetření pokožky vlasů v naší klinice je vhodná pro muže i ženy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku