Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Josef Mereďa - Uniservis

Poskytujeme vám prodej hobby potřeb. Seriózní přístup při prodeji hobby potřeb je nám vlastní. Rádi vám poskytneme své znalosti v oblasti hobby potřeb. Zaručujeme vám kvalitu námi poskytovaných hobby potřeb. Nabízíme celou škálu hobby potřeb za výhodné ceny. Příjemný personál se již těší na vaši návštěvu v našem obchodě. Rádi vám ochotně předvedeme veškeré naše hobby potřeby.

Kontaktní údaje:

Velká Štáhle 37
79351

 
Telefon: +420554286281
E-mail: antonin.mereda@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Barbara Protivánková - Chov psů

Nabízíme výhodný prodej hobby potřeb. Naše hobby potřeby špičkové kvality vám budou dlouho dobře sloužit. Přijďte si vybrat z naší široké nabídky vitamínových i potravních doplňků pro každého. V rámci našich služeb také provádíme profesionální rozbory pitné vody. Využijte příjemných cen sáčků na ryby různých velikostí. Pořiďte si u nás chutné krmivo pro rybky. Pokud sháníte akvarijní pomůcky, pak jste u nás na správném místě. Mezi zboží obchodu patří též paštiky pro psy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Roman Štencl - Canex

Svým klientům přinášíme prodej oblíbených hobby potřeb. Pravidelným užívám vitamínů a dalších doplňků potravy z naší nabídky podpoříte své zdraví. Nabízíme vám výhodné provedení testů vody. Nadšení akvaristé u nás naleznou též sáčky na ryby. Pořiďte si u nás kvalitní krmivo pro rybky podle vašich představ. Z naší nabídky akvarijních pomůcek si jistě vyberete. Nabízíme Vám ty nejlepší paštiky pro Vaše psy! Najdeme ty nejvhodnější pamlsky pro vaše psí mazlíčky. Přijďte si k nám vybrat i osvědčené kapsičky pro psy dle vašich představ.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Beagle Club - ČR

Svým klientům nabízíme výhodný prodej hobby potřeb. Kvalitu u nás považujeme za prvořadou. Vitamíny a doplňky potravy mohou být i vhodným dárkem pro vaše blízké. Oslovte nás, potřebujete-li provést test pitné vody. Nadšení akvaristé u nás naleznou též sáčky na ryby. Prohlédněte si naši bohatou nabídku kvalitních krmiv pro rybky. Poskytujeme bohatý výběr akvarijních pomůcek. Do sortimentu obchodu jsou zahrnuty paštiky pro psy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Roman Vojtek - Aqua-top

Prodej hobby potřeb je naší specializací. Příjemný personál se na vás těší v našem obchodě s hobby potřebami. Serióznost jednání při prodeji hobby potřeb nám je vlastní. Přijďte si k nám vybrat hobby potřeby za výhodné ceny. Rádi vám poskytneme své znalosti v oblasti hobby potřeb. Pomůžeme vám vybrat z naší bohaté nabídky potřeb pro chov psů to nejvhodnější..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku