Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Firelovers, s.r.o.Praha 14 - Hloubětín

Rádi vám nabídneme jakékoli zábavní zboží dle vašeho vkusu. V naší nabídce naleznete pouze zábavní zboží splňující normy. Nebojte se kdykoli využít i výhodných cen našich zábavních produktů. Rádi vám při nákupech poradíme díky našim velkým zkušenostem s prodejem zábavního zboží. Zábavní zboží vám kdykoli ochotně předvedeme. Každý zákazník si u nás vybere z velkého množství kvalitních zábavních produktů Zajišťujeme zcela seriózní služby v oblasti prodeje zábavních produktů.

Kontaktní údaje:

Kbelská 648/1
19800 Praha 14 - Hloubětín

 
Telefon: +420731456969, +420777819647
DIČ: CZ24163791

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Adolf Losmann

Neváhejte nás oslovit ohledně nákupu zábavního zboží. Jsme vám kdykoli k dispozici se svými znalostmi nabízeného zboží. Přijďte si k nám vybrat produkty zábavního zboží splňující veškeré nutné normy. Součástí naší bohaté nabídky je i velké množství bezpečné zábavní pyrotechniky. Bezpečné ohňostroje si můžete udělat s našimi vhodnými potřebami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

OHŇOSTROJE Krupička, s.r.o.

Zábavní zboží z našeho obchodu vám udělá spoustu radosti. Každý zákazník si u nás vybere z velkého množství kvalitních zábavních produktů U nás nabízíme populární zábavní potřeby za výhodné ceny. Pyšníme se seriózním přístupem ke svým zákazníkům. Přijďte si vybrat z naší bohaté nabídky kvalitní zábavní pyrotechniky. Rádi vám poskytneme potřebné zboží pro realizaci ohňostrojů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiří Šebesta - J.Š.A.

Prodáváme oblíbené zábavní produkty za příznivé ceny. Přijďte ocenit naše zkušenosti v oblasti prodeje zábavních produktů. Vyberte si u nás zábavní produkty, které vždy splňují vyžadované normy. Přijďte se přesvědčit o kvalitě našeho zábavního zboží. S velkou ochotou vám pomůžeme vybrat zábavné zboží. K prodeji zábavního zboží přistupujeme vždy seriózně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Alcatrim, s.r.o.

Přijďte vybrat dárky pro své blízké z naší velké nabídky zábavního zboží. Naši pracovníci mají přehled a detailní znalosti prodávaného zábavního zboží. Rádi vám poskytneme i výhodné ceny našeho kvalitního zábavního zboží. Máme opravdu bohaté zkušenosti s prodejem zábavního zboží. Přijďte si k nám vybrat z produktů pro realizaci bezpečných ohňostrojů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku