Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

AGENTURA DANYOstrava - Poruba

Bavte se s naším skvělým zábavním zbožím. Spolehněte se na naši ochotu při vašem výběru zábavného zboží. Neváhejte nás oslovit při výběru vhodného zboží, naše bohaté znalosti vám pomohou. U nás nabízíme pouze zábavní zboží splňující veškeré zákonné normy. Na serióznosti prodeje našeho zábavního zboží si zakládáme. Naše zboží zahrnuje také krásné nafukovací hračky. Užijte si úchvatný ohňostroj při jakékoli příležitosti díky našim vhodným produktům.

Kontaktní údaje:

Podroužkova 1684/13
70800 Ostrava - Poruba

 
Telefon: +420777694394, +420773694594

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Klásek Trading, s.r.o.

Neváhejte nás oslovit ohledně nákupu zábavního zboží. Rádi vám pomůžeme svými zkušenostmi s prodejem zábavních produktů. Neváhejte využít i námi poskytovaných výhodných cen oblíbeného zábavního zboží. U nás zakoupíte pouze zábavní produkty splňující normy. Využijte ochoty a vstřícnosti našich prodavačů. Garantujeme vám bezkonkurenční ceny naší zábavní pyrotechniky. Poskytujeme i bezpečné produkty pro realizaci ohňostrojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Radomix

Jsme specialisté v prodeji zábavního zboží. U nás najdete pouze kvalitní zábavní produkty pro každého. V naší nabídce najdete zábavní zboží splňující všechny potřebné normy. Rádi vám poskytneme i výhodné ceny našeho kvalitního zábavního zboží. Garantujeme vám bezkonkurenční ceny naší zábavní pyrotechniky. Pro vaše oslavy vám rádi poskytneme různé typy ohňostrojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

WonderPyro

Bavte se s naším skvělým zábavním zbožím. Přijďte se přesvědčit o kvalitě našeho zábavního zboží. Užijte si naší dopravy zakoupeného zábavního zboží zdarma. Úhrada zakoupeného zábavního zboží na splátky u nás není problém. S radostí vám poskytneme i různé druhy zábavní pyrotechniky. Hrací karty z naší nabídky jsou vděčným a skladným produktem pro volné chvíle. Udělejte si krásný ohňostroj díky našim bezpečným produktům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku