Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Společnost Jana KubelíkaPraha

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Nabízíme vám naši maximální ochotu. Jsme odborníci i v poradenství. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů, kteří mohou výrazně obohatit váš život. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů.

Kontaktní údaje:

Koněvova 1626/177
13000 Praha

 
E-mail: e.sedlakova@cfmail.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Lotus, Pražské buddhistické centrum

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. Máme pro vás připraveny sportovní, zábavní a zájmové spolky. Kuželky jsou jednou z několika činností, které provozujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mezinárodní meditační sdružení Nejvyšší duchovní učitelky Ching Hai

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Již dlouho nabízíme kvalitní poradenství. Náš sportovní, zábavní a zájmový spolek má díky různorodým aktivitám širokou členskou základnu. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Buddha Mangala

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Setkáte se u nás s ochotným jednáním. Jistě uvítáte i námi poskytované poradenství. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

JUDr. Marie Brožová - jóga Swamiho Satyanandy

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Poskytneme vám poradenství na odborné úrovni. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. Ochota poradit je pro nás základ. Naše sdružení se vyznačuje seriózností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku