Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

RTD Quality Services, s.r.o.Pardubice

Naše aktivity zahrnují vědeckou a výzkumnou činnost. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. V naší instituci se jistě setkáte s ochotou. Naše vědecká instituce se prokazuje rozsáhlými znalostmi. Naše odborné poradenství určitě oceníte. Pro naše aktivity je nutná velká pečlivost. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce.

Kontaktní údaje:

U Stadionu 89
53002 Pardubice

 
Telefon: +420466530858
E-mail: rtd@rtd.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ústav stavebního zkušebnictví, s.r.o.

Jsme specialisté na vědeckou a výzkumnou činnost. Pracovníci naší instituce jsou vybaveni odbornými znalostmi. Oslovte naši instituci ohledně poradenství. V naší instituci je zaručena pečlivost. Zaměřili jsme se na výzkum jaderné fyziky. Provádíme zkoušky dopravní bezpečnosti na různých typech vozidel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Synpo

Zabýváme se vědeckou a výzkumnou činností. Jednou z našich specializací je poradenství. Výzkum jaderné fyziky je jednou ze specializací naší instituce. Náš institut se věnuje zkouškám dopravní bezpečnosti vozidel. Naše instituce se věnuje chemii.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Explosia, a.s.

Naše instituce se zabývá vědeckou a výzkumnou činností. Výzkum jaderné fyziky je jednou ze specializací naší instituce. Provádíme zkoušky dopravní bezpečnosti na různých typech vozidel. Zabýváme se studiem chemie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sklářský ústav Hradec Králové, s.r.o.

Jsme odborníky na vědeckou a výzkumnou činnost. Jsme vědecká a výzkumná instituce, která se věnuje poradenství. Vzdělaní zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Naše bohaté znalosti aplikujeme ve veškerých činnostech. Specializujeme se na oblast výzkumu jaderné fyziky. Specializujeme se na oblast zkoušek dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku