Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sigma Výzkumný a vývojový ústav, s.r.o.Lutín

Naše činnost v oblasti vědecké a výzkumné oblasti tu je i pro Vás. Ochota našich pracovníků je zaručena. Výzkumu jaderné fyziky se důkladně věnujeme. V oblasti zkoušek dopravní bezpečnosti jsme velice seriozní institucí. Zaměřujeme se na výzkum v oblasti chemie.

Kontaktní údaje:

Jana Sigmunda 79
78349 Lutín

 
Telefon: +420585652401
E-mail: info@sigma-vvu.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MVDr. Jan Šotola-laboratoř

Vědecká a výzkumná činnost je pro nás zásadní aktivitou. Jednou z našich hlavních specializací naší instituce je poradenství. Ochota našich pracovníků je zaručena. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Pečlivost provází veškerou naši činnost. Přinášíme bohaté znalosti svého oboru. V naší vědecké instituci pracují pouze vzdělaní zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bioinstitut, o.p.s.

Využijte naše služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Jednou z našich specializací je poradenství. Výzkum jaderné fyziky je jednou ze specializací naší instituce. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou pro nás naprostou prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

QUALIFORM SLOVAKIA s.r.o.

Naše aktivity zahrnují vědeckou a výzkumnou činnost. Naši pracovníci vykazují bohaté znalosti. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Nabízíme také možnost odborného poradenství. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce. Naše vědecká instituce se ochotně věnuje vybraným projektům. Naše vědecká a výzkumná instituce je založena především na pečlivosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Zemědělský výzkumný ústav Kroměříž, s.r.o.

Naše instituce se zabývá vědeckou a výzkumnou činností. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Jsme výzkumná instituce s hlubokými znalostmi. V naší vědecké instituci pracují pouze vzdělaní zaměstnanci. Pečlivě se věnujeme výzkumu jaderné fyziky. Naše instituce se zabývá zkouškami dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku