Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Delta Lužec, spol. s r.o.Kralupy nad Vltavou

Jsme společnost, která zajišťuje stavební činnost. Naše stavební společnost pro své klienty zajišťuje rekonstrukci. Naše stavební společnost může zajistit výstavbu. Hlavní doménou naší firmy jsou služby z oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost nabízí svým klientům profesionální provedení oprav. Realizujeme dřevostavby podle požadavků zákazníka.

Kontaktní údaje:

Přemyslova 352/20
27801 Kralupy nad Vltavou

 
Telefon: +420315691126
E-mail: kloucek@delta-luzec.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Václav Štrincl, dřevostavby

Spolehněte se na naši firmu ohledně provádění staveb. Naše společnost nabízí výstavbu. Naše stavební firma zajišťuje provedení mnoha stavebních služeb. Naše stavební společnost provádí opravy všeho druhu. Naše společnost nabízí službu rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

JZ - servis, s.r.o.

Naše společnost je jedničkou ve stavební činnosti. Naše stavební společnost nabízí kompletní výstavbu. Jednou z činností naší firmy je provádění oprav. Naše firma nabízí široké spektrum služeb v oblasti stavebnictví. Naše firma je expertem přes rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

High Life Store

Jsme firma, která se zabývá stavební činností. Hlavní doménou naší firmy jsou služby z oblasti stavebnictví. Naše stavební firma je expertem v oblasti oprav. Stálou nabídkou naší firmy je provádění rekonstrukcí. Naše stavební společnost může zajistit výstavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Wood Invest, s.r.o.

Jsme společnost, která provádí stavby. Naše stavební firma je expertem přes výstavbu. Naše stavební společnost nabízí provedení oprav všeho druhu. Naše stavební firma provádí i rekonstrukce. Specializací naší firmy jsou služby v oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku