Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Intertes, spol. s r.o.Praha

Naše společnost je jedničkou v oblasti provádění staveb. Naše stavební společnost nabízí provedení oprav všeho druhu. Naše stavební firma zajišťuje pro své klienty mnoho služeb z oblasti stavebnictví. Práce spojené s rekonstrukcí jsou jednou z hlavních činností naší firmy. Výstavba je jednou ze služeb, která figuruje v nabídce naší firmy. Staráme se také o výrobu.

Kontaktní údaje:

Dřevařská 398
19015 Praha

 
Telefon: +420286851437
E-mail: intertes@intertes.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

KOŽELUHA, spol. s r.o.

Jsme společnost, která zajišťuje stavební činnost. Naše stavební společnost může zajistit výstavbu. Naše stavební společnost nabízí svým klientům profesionální provedení oprav. V oblasti stavebnictví provádíme i rekonstrukce. Mezi hlavní činnosti naší firmy, kterými se zabýváme, je projekce. Realizujeme dřevostavby podle požadavků zákazníka..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Finny, spol. s r.o.

Nabízíme odbornou stavební činnost. Naše stavební firma nabízí také služby spojené s opravami. V nabídce naší firmy figuruje velké množství stavebních služeb. Naše stavební společnost poskytuje službu výstavby. Naše firma zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Našim klientům zajišťujeme také výrobu. Zajišťujeme kompletní servis při výstavbě dřevostaveb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Wood Invest, s.r.o.

Jsme společnost, která provádí stavby. Naše stavební firma je expertem přes výstavbu. Naše stavební společnost nabízí provedení oprav všeho druhu. Naše stavební firma provádí i rekonstrukce. Specializací naší firmy jsou služby v oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiří Pleskanka, dřevostavby

Naše společnost nabízí své služby v oblasti provádění staveb. Opravy všeho druhu spadají plně do kompetence naší společnosti. Naše stavební společnost má širokou nabídku služeb v oblasti stavebnictví. Součástí nabídky naší firmy je služba rekonstrukce. Naše stavební společnost poskytuje službu výstavby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku