Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Miroslav Mikmek-dřevostavbyBystřec

Jsme firma, která se zabývá stavební činností. Naše stavební firma nabízí svým klientům mnoho druhů stavebních služeb. Naše stavební společnost nabízí provedení oprav všeho druhu. V oblasti stavebnictví nabízí naše stavební společnost službu výstavby. Naše firma nabízí práce spojené s rekonstrukcí.

Kontaktní údaje:

Bystřec 443
56154 Bystřec

 
E-mail: mikmek.miroslav@centrum.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

János Attila Kiss

Specializujeme se na stavební činnost. Naše stavební společnost nabízí službu rekonstrukce. V nabídce naší firmy figuruje velké množství služeb z oblasti stavebnictví. Naše stavební firma nabízí provedení výstavby. Naše stavební firma je expertem v oblasti oprav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Svět srubového bydlení, s.r.o.

Nabízíme odbornou stavební činnost. Výstavba je jednou ze služeb, které naše firma nabízí. Naše společnost zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Naše stavební společnost nabízí provedení oprav všeho druhu. Naše stavební společnost zajišťuje provedení stavebních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Miloš Lukeš-dřevostavby

Nabízíme odbornou stavební činnost. Naše stavební společnost nabízí službu rekonstrukce. Naše stavební společnost provádí opravy všeho druhu. Specializací naší firmy jsou služby v oblasti stavebnictví. Výstavba je jednou ze služeb, které naše firma nabízí. Staráme se také o výrobu. Vypracujeme pro vás projektovou dokumentaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Perfect - dřevostavby, spol. s r.o.

Specializací naší společnosti je provádění staveb. Naše stavební firma nabízí také služby spojené s opravami. Součástí nabídky naší firmy je služba rekonstrukce. V oblasti stavebnictví nabízí naše firma výstavbu. Naše stavební firma se specializuje na různé služby v oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku