Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Roman Franěk - FKLitoměřice

Využijte naši firmu na stavební činnost. Naše společnost nabízí výstavbu. Naše firma je expertem přes rekonstrukce. Opravy všeho druhu spadají plně do kompetence naší společnosti. V nabídce naší firmy figuruje velké množství služeb z oblasti stavebnictví. Zprostředkováváme také službu výroby.

Kontaktní údaje:

28. října 1890/44
41201 Litoměřice

 
E-mail: coloss@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Delta Lužec, spol. s r.o.

Jsme společnost, která zajišťuje stavební činnost. Naše stavební společnost pro své klienty zajišťuje rekonstrukci. Naše stavební společnost může zajistit výstavbu. Hlavní doménou naší firmy jsou služby z oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost nabízí svým klientům profesionální provedení oprav. Realizujeme dřevostavby podle požadavků zákazníka..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

EKO - PRO CZ, s.r.o.

Zajišťujeme odbornou stavební činnost. V oblasti stavebnictví nabízí naše stavební společnost službu výstavby. Naše firma zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Naše společnost zajišťuje kvalifikované opraváře pro opravy všeho druhu. V nabídce naší firmy figuruje velké množství stavebních služeb. Nabízíme i provedení izolace. Jsme specialisté na výstavbu dřevostaveb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tesařství Souček

Specializací naší společnosti je stavební činnost. Naše firma nabízí široké spektrum služeb v oblasti stavebnictví. V oblasti stavebnictví nabízí naše stavební společnost službu výstavby. Naše společnost zajišťuje kvalifikované opraváře pro opravy všeho druhu. Součástí nabídky naší firmy je služba rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Karel Havlíček - Střechy

Naše firma zajišťuje provádění staveb. Naše společnost nabízí službu rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí výstavbu. Naše společnost zajišťuje práce spojené s opravami. Pro naše klienty provádíme i izolace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku