Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

DřevArt, s.r.o.Lipovec

Spolehněte se na naši firmu ohledně provádění staveb. Naše společnost nabízí provedení rekonstrukce. Naše stavební společnost může zajistit výstavbu. Naše firma nabízí široké spektrum služeb v oblasti stavebnictví. Provádíme také práce spojené s izolací. Jednou ze služeb, které nabízíme, jsou pokrývačské práce. Připravíme a zrealizujeme projekt pro dřevostavby.

Kontaktní údaje:

Lipovec 174
67915 Lipovec

 
E-mail: drevart@drevart.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

DELTA PANEL

Naše společnost je jedničkou ve stavební činnosti. Naše stavební společnost nabízí různé druhy oprav. Naše stavební společnost nabízí široké spektrum stavebních služeb. Naše společnost nabízí služby spojené s výstavbou. Stálou nabídkou naší firmy je provádění rekonstrukcí. Provádíme veškeré práce při realizaci dřevostaveb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bajulus, s.r.o.

Specializujeme se na stavební činnost. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu. Naše stavební společnost nabízí kompletní výstavbu. K projekci používáme vysoce kvalitních plánů ve spolupráci s odborníky. Nabízíme výstavbu dřevostaveb různých typů a velikostí. Zabýváme se instalacemi všech druhů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PLOMA - dřevovýroba, a.s.

Naše společnost se zaměřuje na stavební činnost. Naše stavební firma nabízí také práce spojené s opravami. V nabídce naší firmy figuruje velké množství stavebních služeb. Provádění rekonstrukcí je jednou z hlavních činností naší firmy. Naše stavební společnost poskytuje službu výstavby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Igor Sabela- dřevostavby

Naším zaměřením je stavební činnost. Naše firma nabízí provedení oprav. V oblasti stavebnictví nabízí naše stavební společnost službu výstavby. Naše stavební společnost pro své klienty zajišťuje rekonstrukci. Naše stavební společnost zajišťuje provedení stavebních služeb. Stavíme kvalitní a cenově dostupné dřevostavby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku