Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

KK International, spol. s r.o.Praha

Zaměřením naší firmy je provádění staveb. Naše stavební firma zajišťuje provedení mnoha stavebních služeb. V nabídce služeb naší společnosti figuruje zejména výstavba. Naše stavební společnost nabízí svým klientům profesionální provedení oprav. Naše společnost zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Jednou z našich dalších služeb je také výroba.

Kontaktní údaje:

U továren 260/25
10200 Praha

 
Telefon: +420272700253
E-mail: kki@kki.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Srub.cz

Zabýváme se prováděním různých staveb. Naše stavební firma nabízí výstavbu. Naše stavební firma provádí rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí také služby spojené s opravami. Také se specializujeme na výrobu. Na základě požadavků zákazníka provádíme veškeré dřevostavby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

KOŽELUHA, spol. s r.o.

Jsme společnost, která zajišťuje stavební činnost. Naše stavební společnost může zajistit výstavbu. Naše stavební společnost nabízí svým klientům profesionální provedení oprav. V oblasti stavebnictví provádíme i rekonstrukce. Mezi hlavní činnosti naší firmy, kterými se zabýváme, je projekce. Realizujeme dřevostavby podle požadavků zákazníka..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Zahradní domky a dřevostavby - Floranet

Naše firma se věnuje stavební činnosti. Opravy všeho druhu spadají plně do kompetence naší společnosti. Naše stavební firma nabízí výstavbu. Naše stavební společnost pro své klienty zajišťuje rekonstrukci. Nabízíme výstavbu dřevostaveb různých typů a velikostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Wood Invest, s.r.o.

Jsme společnost, která provádí stavby. Naše stavební firma je expertem přes výstavbu. Naše stavební společnost nabízí provedení oprav všeho druhu. Naše stavební firma provádí i rekonstrukce. Specializací naší firmy jsou služby v oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku