Nepřehlédněte

ÚAMK - Brouk klub Č. BudějoviceČeské Budějovice

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání. Je pro vás připraveno i poradenství. Nadchneme vás naší maximální ochotou.

Kontaktní údaje:

Nádražní 1093/69
37004 České Budějovice

 
E-mail: team@vwbroukklubcb.cz

Chybějící nebo neaktuální údaje? Stačí kliknout zde, zašleme upozornění majiteli a ten údaje doplní :)

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Automotoklub Třeboň

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Odpovídáme za serioznost. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání. Členové naší organizace jsou velice ochotní. K dispozici máme i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Aeroklub Planá

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. U nás můžete očekávat i kvalitní poradenské služby. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny na Vaši účast. V našem sdružení se věnujeme hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ÚAMK - SUBARU KLUB

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. I pro vás máme připraveny v rámci našeho spolku velmi užitečné rady. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Poskytujeme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Největším koníčkem našich členů je aktivní turistika. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Aeroklub České Budějovice, letiště Hosín

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Zúčastněte se společných setkání. Nabízíme poradenské služby bez úplaty. Pro náš spolek je prvořadá ochota. Jednáme seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku