Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

ÚAMK - Brouk klub Č. BudějoviceČeské Budějovice

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání. Je pro vás připraveno i poradenství. Nadchneme vás naší maximální ochotou.

Kontaktní údaje:

Nádražní 1093/69
37004 České Budějovice

 
E-mail: team@vwbroukklubcb.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Českobudějovický automotoklub

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Pro náš spolek je prvořadá ochota. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. Seriózní podmínky členství najdete pouze v naší organizaci. Jsme součástí sportovních, zábavních a zájmových spolků. Jsme zavedené sdružení hráčů kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ÚAMK - SUBARU KLUB

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. I pro vás máme připraveny v rámci našeho spolku velmi užitečné rady. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Poskytujeme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Největším koníčkem našich členů je aktivní turistika. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Automotoklub Třeboň

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Odpovídáme za serioznost. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání. Členové naší organizace jsou velice ochotní. K dispozici máme i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Aeroklub Planá

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. U nás můžete očekávat i kvalitní poradenské služby. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny na Vaši účast. V našem sdružení se věnujeme hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku