Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Novatek s.r.o.Praha-Suchdol

V naší prodejně naleznete kvalitní a moderní nábytek s neotřelým designem. Zaručujeme se za slušnost a ochotné jednání všech našich zaměstnanců. K našim doplňkovým službám patří také poradenství. Základem našeho úspěchu je seriózní a vstřícné jednání. Velmi si zakládáme na prvotřídní kvalitě našeho nábytku. Veškerý sortiment prodáváme za výhodné ceny.

Kontaktní údaje:

Lysolaje 15
16500 Praha-Suchdol

 
Telefon: +420272183228
E-mail: vox@iol.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

AQUABATH.CZ Tomáš Kratochvíl

Prodáváme moderní nábytek od kvalitních výrobců a distributorů. Máme také všechny potřebné odborné znalosti. Vyzdvihnout lze také naše seriózní a vstřícné jednání, které je pro nás samozřejmostí. Výrobky, které nabízíme, jsou charakteristické svou vysokou kvalitou a elegancí. Ochotný a seriózní přístup ke všem klientům je základem našeho úspěchu. U nás nakoupíte vše za velmi výhodnou cenu. Kromě toho vám můžeme nabídnout odborné poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Quick Office, s.r.o.

Jsme prodejci zaměření nejenom na nábytek. Velmi rozmanitá je také naše nabídka stolů. V sekci bytového a kancelářského nábytku naleznete také všechny druhy skříní. U nás seženete kvalitní židle vyrobené na míru vašim potřebám. V běžném prodeji máme i kvalitní kancelářské židle a ostatní kancelářský nábytek. Ve výrobě máme mnoho neocenitelných zkušeností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Kancelářské zdravotní židle SpinaliS

S výběrem vám pomohou naši zaměstnanci, kteří mají v malíku veškeré znalosti z oboru. Také nabízíme výhodné ceny, které jsou nastaveny velmi nízko. Stejně zajímavá je také naše nabídka židlí, jídelních i kancelářských. Mezi vyhledávané zboží patří také naše kancelářské vybavení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

A.M.O.S. DESIGN s.r.o.

leuchten mobel corian production design interiere

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku