Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

TJ Sokol SlavkovSlavkov

Využijte možnost stát se členem našeho sdružení pro lidi podobných zájmů. Věci řešíme ochotně. Jsme místem pro společná setkávání. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Naše organizace se vedle nejrůznějších činností a realizace projektů zaměřila i na poskytování poradenství. Naší snahou je provozovat sportovní činnost.

Kontaktní údaje:

Černá cesta 224
74757 Slavkov

 
E-mail: sokol@obecslavkov.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

TJ Sokol Kobeřice

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. Nejznámější je naše nohejbalové družstvo. Sdružujeme všechny nadšené hráče a fanoušky florbalu. Pro všechny milovníky tenisu funguje náš spolek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Příbor

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. Ochota a serióznost jsou nedílnou součástí našich služeb. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Naše společnost se věnuje také poradenské činnosti. Zaměřujeme se na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Záležitosti řešíme ochotně. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů, kteří mohou výrazně obohatit váš život. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Krnov

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Využijte naše sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zaměřujeme se na nohejbal. Organizujeme sportovní činnost. V našem sdružení se věnujeme házené. Pokud milujete kuželky, přidejte se k nám. Zajišťujeme provoz spolku tenisových nadšenců. Naši členové se věnují judu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku