Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Tělocvičná jednota Sokol KrnovKrnov

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Využijte naše sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zaměřujeme se na nohejbal. Organizujeme sportovní činnost. V našem sdružení se věnujeme házené. Pokud milujete kuželky, přidejte se k nám. Zajišťujeme provoz spolku tenisových nadšenců. Naši členové se věnují judu.

Kontaktní údaje:

Petrovická 341/2
79401 Krnov

 
Telefon: +420554610149
E-mail: sokol.krnov@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

TJ Sokol Slavkov

Využijte možnost stát se členem našeho sdružení pro lidi podobných zájmů. Věci řešíme ochotně. Jsme místem pro společná setkávání. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Naše organizace se vedle nejrůznějších činností a realizace projektů zaměřila i na poskytování poradenství. Naší snahou je provozovat sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Opava

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně. Mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky si jistě vyberete ten nejlepší. Sportovní činnost je cílem našeho spolku. U nás si můžete zahrát společenskou hru - kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TJ Sokol Liptaň

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Naši činnost tvoří také poradenství. Jsme svaz, který je ochotný podat různé informace. Náš svaz organizuje různá zájmová či sportovní setkávání. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. Náš spolek se specializuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku