Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

TJ Sokol Liptaň

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Naši činnost tvoří také poradenství. Jsme svaz, který je ochotný podat různé informace. Náš svaz organizuje různá zájmová či sportovní setkávání. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. Náš spolek se specializuje na sportovní činnost.

Kontaktní údaje:

Liptaň
79399

 
E-mail: tjsokolliptan@email.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Tělovýchovná jednota Sokol Vrbno pod Pradědem

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Zaměřujeme se na poradenství a další formy služeb. Přijměte pozvání na naše společná setkávání. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Jsme ochotni vám poskytnou jakékoliv informace, které se týkají naší činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Krnov

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Využijte naše sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zaměřujeme se na nohejbal. Organizujeme sportovní činnost. V našem sdružení se věnujeme házené. Pokud milujete kuželky, přidejte se k nám. Zajišťujeme provoz spolku tenisových nadšenců. Naši členové se věnují judu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TJ Sokol Ondřejovice

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Na ochotu členů naší organizace se můžete spolehnout. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. Iniciujeme společná setkávání. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují nohejbal..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku