Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Střední škola polytechnická, BrnoBrno, Štýřice

Rádi vás přivítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Podporujeme rozvoj znalostí. Rádi vám nabízíme bohaté zkušenosti našich vyškolených zaměstnanců. Kromě studia nabízíme i seriózní přístup ke vzdělávání. Vzdělání pro instalatéry vám rádi zajistíme.

Kontaktní údaje:

Jílová 164/36g
63900 Brno, Štýřice

 
Telefon: +420543424511, +420543424519
E-mail: sou@jilova.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Odborné učiliště a Praktická škola Brno

Pro naše studenty máme připravené příjemné prostředí. Se vším rádi pomohou naši vyškolení zaměstnanci. U nás získáte odborné i všeobecné znalosti. S naším poradenstvím jsou klienti nadmíru spokojeni. Pro naše vzdělávání je dobrou vizitkou serioznost. Naše jídelna je otevřená i pro vaše děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Střední průmyslová škola, Jedovnice - domov mládeže

Nabízíme vám výuku v příjemném a pohodlném prostředí. Rádi předáváme své znalosti dalším lidem. Ochota vyjít Vám vstříc je pro nás podstatná. Naše instituce spolupracuje pouze s vyškolenými zaměstnanci. Serióznost jde u nás ruku v ruce s kvalitním vzděláním. Studentům můžeme zajistit ubytování po dobu studia..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Odborné učiliště Cvrčovice - Internát

V prostorách naší vzdělávací instituce jsme se zaměřili na vybudování příjemného prostředí. Při vzdělávání využíváme svých bohatých znalostí. U nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Jsme seriozní. Poradíme vám, jak vybrat správné zaměstnance do vašeho ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ZŠ, Praktická škola a Dětský domov, Brno, Vídeňská

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Zakládáme si na serioznosti při vzdělávání. Spolehněte se, že u nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci. V naší instituci využíváme zejména své znalosti. Vzdělání a ochota je to, co nabízíme. Využijte našich zavedených služeb odborného poradenství v oblasti výuky a vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku