Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kama Speed spol. s r.o.Kyjov

Zabýváme se cestovními službami, hlavně pak autodopravou. Naše nabídka zahrnuje profesionální a rychlé jednání. V silniční dopravě nabízíme komplexní služby. Zaručujeme vysoký standard kvality nabízených přepravních a dopravních služeb. Jednou z nezbytných kvalit našich zaměstnanců je výborná znalost jejich oboru. Ochota vám u nás chybět nebude.

Kontaktní údaje:

Tichá 1227/7
69701 Kyjov

 
Telefon: +420518321957
DIČ: CZ28352491

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Josef Ondruš autodoprava s.r.o.

Naše autodoprava je rychlá a spolehlivá. S naším seriózním přístupem budete spokojeni. Disponujeme kvalitní dopravou a přepravou. Znalost oboru a služeb, které nabízíme, nám není cizí. Jsme dopravní společnost, která si zakládá na své ochotě ke klientům. Pro naše klienty jsme schopni nabídnout a zajistit nadstandardní služby spojené s oblastí nákladní dopravy a přepravy. Nabízíme i mezinárodní služby dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

KARYS spedice s.r.o.

Díky naší firmě je autodoprava dostupná i pro vás. Nabízíme kvalitní služby zaměřující se na dopravu a přepravu. Zakládáme si na našich zkušenostech a znalostech v oboru dopravy. Setkáte se u nás s ochotou. Specializujeme se na silniční dopravu. Vyzkoušejte také naše služby v oblasti nákladní dopravy a přepravy. Spolehlivě doručíme zboží v rámci naší mezinárodní přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

GT Spedition Czech, s.r.o.

Naší snahou je poskytnout vám kompletní servis v autodopravě. Naší snahou je poskytnout vám kvalitní servis v podobě bezproblémové a rychlé přepravy za nízké náklady. Ochotně splníme každé vaše přání v rámci dopravy nebo přepravy a vyjdeme vám vstříc. Poskytujeme prvotřídní služby v oblasti nákladní dopravy. Vyzkoušejte naše kvalitní služby v oblasti logistiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

RETNING s.r.o.

Naše společnost poskytuje především služby spojené s autodopravou. Nabízíme pouze kvalitní dopravu za rozumné ceny. Nabídneme vám nejnižší ceny silniční přepravy. Využijte naší znalosti v dopravě. Jsme spolehlivým partnerem na poli mezinárodní dopravy. Zaměřili jsme se na poskytování služeb z oblasti vnitrostátní dopravy a přepravy ve vysoké kvalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku