Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Římskokatolická farnost VlčnovVlčnov

Organizujeme a rozvíjíme duchovní život všech našich věřících. Pořádáme pravidelná církevní setkávání. Bude nám ctí pomoci Vám najít cestu k bohu. Pomůžeme vám nejen v duchovní nouzi. Díky naší instituci dojdete k duchovní vyzrálosti nutné k dosažení spokojeného života.

Kontaktní údaje:


687 Vlčnov

 
Telefon: +420 572 675 220

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

mazat druhá

Obohaťte si svůj duchovní život. Pokud jste se ocitli v nouzi, rádi vám pomůžeme. Probudíme vaši duchovní vyrovnanost. Naše duchovní služby jsou často cestou k bohu. Svoláváme setkávání pro děti i pro dospělé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Církev Ježíše Krista Svatých posledních dnů v České republice

Zabýváme se neformálním vzdělávání v oblasti duchovního života. Nabízíme vám pomoc v nouzi s ochotou a přijetím. Zúčastněte se našich zajímavých setkávání pro všechny lidi, kteří hledají víru. Rádi vám pomůžeme najít správnou cestu k bohu. Naší snahou je pomoci vám k nalezení životního štěstí, klidu a harmonii.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Česká dominikánská provincie

Ukážeme Vám, jak správné vést duchovní život. Zprostředkujeme Vám cestu k bohu. Pořádáme setkání našich členů. Pomůžeme vám v nouzi. Hledejte u nás duchovní podporu a vyrovnanost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost Bánov

V naší církevní instituci si uvědomujeme, jak je duchovní život pro lidi důležitý. Budeme vás podporovat při hledání duchovní vyrovnanosti. Naše církevní instituce vám pomůže setkávat se s lidmi s podobnými problémy, jaké máte vy. Pokud jste v nouzi, poskytne vám naše instituce pomoc. Ukážeme Vám cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku