Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Astacus, s.r.o.Praha 1

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou kvalitních produktů. Naše kavárna zaměstnává jen ochotnou obsluhu. Naším krédem je vysoká kvalita. Neváhejte vyzkoušet občerstvení naší kavárny. Prodáváme kvalitní čerstvou kávu. Zaměřujeme se na vytvoření příjemného prostředí.

Kontaktní údaje:

Kaprova 42/14
11000 Praha 1

 
Telefon: +420221868508, +420221868509
DIČ: CZ29030528

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Sklizeno - Foodie market

Naše společnost se specializuje na provozování kavárny. Kvalita práce je předností zastnanců naší kavárny. Příjemné prostředí dotváří řada doplňků v inteiréru. Vyzkoušejte občerstvení v naší kavárně. Nabízíme tu nejkvalitnější čerstvou kávu. Naše káva vám připraví skvělé chvíle. Dětský koutek je neoddělitelná součást našeho podniku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Kavárna Bílá labuť

Provozování kavárny nás naplňuje. Naše káva vás překvapí svými skvělými chutěmi. Zmrzlina doplňuje náš sortiment sladkostí. Dětský koutek je součástí našeho podniku. Naše nekuřácká kavárna má příjemné prostředí vytvořené mnoha doplňky dle nejmodernějších trendů. Můžete u nás ochutnat i poháry. Z naší nabídky zákusků si jistě vyberete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Koala Café, s.r.o.

Pro nás je provozování kavárny prioritou. Při návštěvě naší kavárny můžete počítat s velkou ochotou. Čerstvá káva, kterou podáváme, má mnoho zajímavých chutí. Příjemné prostředí u nás dotváří mnoho doplňků. Dětský koutek je vybaven moderními hracími prvky. U nás najdete wifi připojení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tony Caffé

Naše firma se specializuje na provozování kavárny. Nabízíme zaručeně kvalitní občerstvení. Čerstvá káva, kterou podáváme, má mnoho zajímavých chutí. Naše kavárna nabízí kvalitní kávu. Ochota našich zaměstnanců je příznačná. Potrpíme si na čerstvou a kvalitní kávu s bohatým aroma. Po jídle podáváme nezapomenutelý zákusek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku