Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Orel jednota ŽidlochoviceŽidlochovice

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Poskytneme vám také poradenství. Naše organizace je velice seriózní. Náš svaz vám s radostí nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře.

Kontaktní údaje:

Nádražní 738
66701 Židlochovice

 
E-mail: orelzidlochovice@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Orel jednota Kobylí na Moravě

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Zajišťujeme komplexní služby, jejichž součástí je i poradenství. Snažíme se realizovat pravidelná setkávání členů našeho sdružení. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku budete trávit čas konstruktivně. Obstaráme Vám i pobyt na táboře. Pokud milujete florbal, jste u nás vítáni. Volný čas můžete u nás využít na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Orel jednota Křenovice

Naše sdružení lidí se zapojuje do všech projektů podporujících rozvoj občanské společnosti. Neváhejte vyzkoušet některý z místních sportovních, zábavních či zájmových spolků. Srdečně Vás zveme na náš tábor. Každý, kdo miluje florbal, si oblíbí činnost našeho spolku. Přijďte se k nám pobavit a zahrát si kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Orel jednota Silůvky

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Vše řešíme s ochotou. Staňte se součástí našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Součástí naší nabídky je i organizace táborů. Všichni, kteří milují florbal, najdou místo v našem spolku. U nás se hrají kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Orel jednota Telnice

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci našeho spolku. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Serioznost je naše druhé jméno. Najdete u nás i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku