Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

ZŠ a MŠ OlšovecOlšovec

Příjemné prostředí je naším krédem. Serióznost je pro nás součástí vzdělávání. Poskytujeme poradenství v rámci podpory dalšího vzdělávání. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají kultivovaný projev a příjemné vystupování. V naší základní škole se o vaše děti postaráme.

Kontaktní údaje:

Olšovec 61
75301 Olšovec

 
Telefon: +420581625200

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Základní škola Hranice Šromotovo náměstí

Dbáme na příjemné prostředí při vzdělávání. Náš institut klade důraz na znalosti svých pracovníků. V naší mateřské škole se nikdo nenudí. Prohlédněte si, co nabízí naše základní škola. V naší jídelně očekávejte jen kvalitní pokrmy. Součástí školy je také školní družina. Nabízíme vzdělávací kurzy pro fotografy. Materiály ke studiu najdete i v místní knihovně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ZŠ Nový Jičín, Komenského

Ve spolupráci s naším personálem jsme v naší vzdělávací instituci zajistili velmi příjemné a přátelské prostředí. Naše vzdělávací instituce je velice ochotná. Naši lektoři mají skvělé znalosti v oblasti vzdělávání. Členové naší vzdělávací isntituce jsou velice seriozní. Můžete také využít naší jídelnu. Provozujeme základní školu s družinou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

2. ZŠ Holešov

Zajistili jsem pro vás příjemné prostředí. Jsme instituce, která se zabývá předáváním znalostí druhým. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají příjemné vystupování, jsou ochotní a splňují náročná kritéria na kvalifikaci. V naší základní škole máme k dětem individuální přístup. Provozujeme školní družinu, kde se postaráme o vaše drobečky. V naší pěkné zavedené knihovně si jistě dokážete vybrat knihy dle svého vkusu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ZŠ Vsetín, Trávníky

Naše instituce vám nabízí kvalitní vzdělávání vykonávané v příjemném prostředí. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé poradenství, které zaručeně oceníte. Naše vzdělávací instituce zajistila zkušený personál s požadovanými znalostmi splňující náročná kritéria výběru. Naše základní škola učí děti zábavnou formou. Naše střední škola poskytuje služby na vysoké úrovni. Kvalitní vzdělání můžete získat na našem gymnáziu. Jídelna je součástí naší instituce. Vaše děti vám pohlídají naše vychovatelky v družině.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku