Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ing. Wolfgang HámaDalovice

Máme znalosti k odbornému prodeji cestovních zájezdů. Rádi pro Vás vybereme bezstarostnou dovolenou. Využijte u nás nabídky cestovních služeb nejvyšší kvality. Zaručujeme serioznost všech našich pracovníků.

Kontaktní údaje:

Nad Řekou 77
36263 Dalovice

 
Telefon: +420353222377

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Pavlína Chalupská

Serióznost služeb je pro nás zásadní. Znalosti, které máme, uplatňujeme v každodenní práci. Všechny naše zájezdy jsou dle zákona pojištěny proti úpadku cestovní kanceláře. Pro naši společnost je velmi žádoucí ochotný a dobře vystupující personál, který pozorně pečuje o naše zákazníky. Vybereme pro Vás ten nejvhodnější sportovní pobyt. Využijte naši průvodcovskou činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Cestovní kancelář AKV - Autobusy Karlovy Vary a.s.

Máme velké znalosti o zemích, v nichž působíme. Zařídíme pro Vás nejvyšší kvalitu cestovních služeb. O vaši dovolenou se postaráme do posledního detailu, takže si ji můžete užít bez starostí. V nabídce naší cestovní kanceláře je bohatý výběr víkendových pobytů. Pomůžeme Vám zvolit si pobytový zájezd odpovídající Vašim představám. Neváhejte využít výhodné nabídky pro školy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Cestovní kancelář FISCHER, a.s.

Přinášíme Vám i výhodnou nabídku poznávacích zájezdů. V nabídce naší cestovní kanceláře naleznete dobré ceny letenek. Jedinečné zážitky prožijete na letní dovolené od nás. Přizpůsobíme eurovíkend Vašim představám. Zaměstnanci naší pobočky vám pomohou vybrat nezapomenutelnou dovolenou u moře pro vás a vaše blízké.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jana Lahodná

Naše ochota vás mile překvapí. Všechny destinace, které nabízíme k návštěvě, skvěle známe. Zaručujeme Vám, že jsme pojištěni dle zákona. Využijte naši nabídku na sportovně zaměřené zájezdy. Průvodcovská činnost je připravena pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku