Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Tělovýchovná jednota Sokol HrotoviceHrotovice

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Přistupujeme k vám ochotně. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Nabízíme vám různé poradenské služby. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním. Sportovní činnost je hlavním zájmem našeho spolku.

Kontaktní údaje:

Sokolská 289
67555 Hrotovice

 
Telefon: +420568860287, +420736489245
E-mail: info@hrotovice-fotbal.wz.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

1. SK Rouchovany

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Prioita našeho spolku je časté setkávání. Ochota poradit našim členům je pro nás důležitá. Jsme velice seriózní organizací. Naše sdružení Vám dává i možnost využít našeho poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TJ Sokol Přímětice

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Setkáte se u nás s ochotným přístupem. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním. Již dlouho nabízíme kvalitní poradenství. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Z naší nabídky sportovních, zábavních a zájmových spolků si jistě vybere každý..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Krajská asociace Sport pro všechny Vysočina

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Zajišťujeme také poradenskou činnost. Naše organizace disponuje velkou ochotou. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělovýchovná jednota Sokol Lipník

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Jsme odborníci i v poradenství. Přinášíme příležitost k setkávání. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku