Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Club Malá DvoranaKarlovy Vary

Zaměřujeme se na služby v oblasti provozování baru. V našem baru jsme se zaměřili na kvalitní obsluhu a velký výběr nápojů. Zákazníci našeho podniku oceňují kvalitní občerstvení a obsluhu na úrovni. Naše prostory jsou kuřácké. Nabízíme vám nekuřácké prostory. Pro naše hosty máme k dispozici internetové připojení přes wifi. Pro naše hosty jsme vybrali tu nejlepší kávu.

Kontaktní údaje:

Mírové náměstí 316/2
36001 Karlovy Vary

 
Telefon: +420353109111, +420353224032
E-mail: pupp@pupp.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Santera Karlovy Vary, s.r.o.

Provozování baru bude díky nám jednoduché. Pro zákazníky našeho baru jsme vytvořili zajímavý sortiment nápojů. V našem baru jsme pro zákazníky připravili příjemné posezení spojené s kvalitní obsluhou a lahodnými nápoji. Pro zákazníky našeho baru jsme vytvořili zajímavou nabídku občerstvení a příjemné posezení. Chvíle prožité v příjemném prostředí je to, co vám můžeme nabídnout. Jsme připraveni ochotně řešit vaše požadavky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Atlantis

Naší náplní je provozování baru. Večer si můžete užít v našem baru s velkým sortimentem nápojů a v příjemném prostředí. Svou návštěvu u nás si můžete zpříjemnit popíjením lehkých alkoholických nápojů. Náš bar nabízí také nealkoholické míchané nápoje. Snažíme se našim hostům poskytnout maximální pohodlí a komfort, i proto jsme zavedli bezplatný internet prostřednictvím wifi. Přijďte k nám vyzkoušet večer plný hudby z našeho jukeboxu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ivana Guzylaková

Provozujeme bar pro různé akce a oslavy. U nás vás obsloužíme rychle a ochotně. Jsme barem s charakteristický moderním designem, příjemnou obsluhou a tím potvrzuje zájem veřejnosti o kvalitní gastronomii. Rádi vám poskytneme střechu nad hlavou i s občerstvením. Hezké chvíle u dobrého jídla a pití můžete strávit v naší restauraci. Jsme kuřáckým barem. V našem nekuřáckém baru Vás nebude obtěžovat cigaretový kouř..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Marta Petrželková

V rámci provozování našeho baru se snažíme vyhovět přáním a požadavkům našich zákazníků. V našem baru jsme pro vás připravili zajímavou nabídku teplých i studených nápojů. Rádi budete vzpomínat na chvíle strávené u nás v příjemném prostředí. Poskytujeme kvalitní pohostinské služby. Hosté našeho baru si užívají občerstvení i obsluhu na úrovni. Vychutnejte si výborné alkoholické drinky za nejlepší ceny. Vyberte si ze široké nabídky nealkoholických nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku