Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Club Malá DvoranaKarlovy Vary

Zaměřujeme se na služby v oblasti provozování baru. V našem baru jsme se zaměřili na kvalitní obsluhu a velký výběr nápojů. Zákazníci našeho podniku oceňují kvalitní občerstvení a obsluhu na úrovni. Naše prostory jsou kuřácké. Nabízíme vám nekuřácké prostory. Pro naše hosty máme k dispozici internetové připojení přes wifi. Pro naše hosty jsme vybrali tu nejlepší kávu.

Kontaktní údaje:

Mírové náměstí 316/2
36001 Karlovy Vary

 
Telefon: +420353109111, +420353224032
E-mail: pupp@pupp.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Santera Karlovy Vary, s.r.o.

Provozování baru bude díky nám jednoduché. Pro zákazníky našeho baru jsme vytvořili zajímavý sortiment nápojů. V našem baru jsme pro zákazníky připravili příjemné posezení spojené s kvalitní obsluhou a lahodnými nápoji. Pro zákazníky našeho baru jsme vytvořili zajímavou nabídku občerstvení a příjemné posezení. Chvíle prožité v příjemném prostředí je to, co vám můžeme nabídnout. Jsme připraveni ochotně řešit vaše požadavky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sport Club

Naše společnost se zabývá provozováním baru. Náš ochotný personál je připraven splnit jakékoli vaše přání. Nabízíme příjemné prostředí, velký sortiment nápojů a k dispozici pro naše hosty máme i kulečník. S přáteli i obchodními partnery si u nás můžete zahrát šipky. Na naší diskotéce se můžete náležitě vyřádit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sport Bar

Naši spokojení hosté oceňují úsilí s jakým provozujeme náš bar. Sympatický personál Vám připraví nápoje dle Vaší chuti. Naší ochoty si zákazníci velmi cení. Nabízíme příjemnou atmosféru, alkoholické nápoje i další občerstvení. Naší nabídkou nealkoholických nápojů a koktejlů, si můžete rozmazlit své chuťové buňky. Nabízíme příjemné posezení, široký výběr nápojů a můžete si u nás zahrát i šipky. U nás se můžete naučit hrát bowling..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sportbar

Provozování baru, do kterého se budou hosté vždy rádi vracet, je naší prioritou. Kvalita služeb je naší nedílnou součástí. Náš bar nabízí také alkoholické nápoje, míchané nápoje a spousty dalších. Vyberte si ze široké nabídky nealkoholických nápojů. V našem sport baru si užijete s přáteli tu pravou sportovní atmosféru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku