Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Společenský dům, s.r.o.Otrokovice

Využijte našich zkušeností v oblasti provozování cukrárny. U nás si vybere každý svůj oblíbený nápoj. Rádi vám připravujeme zákusky podle tradičních receptů. Ochotně vás obsloužíme v naší provozovně. Naše cukrárna nabízí různé druhy cukrovinek. Dobrá káva vás vždy nabije energií. Z našich zajímavých příchutí zmrzliny si jistě vyberete.

Kontaktní údaje:

Tylova 727
76502 Otrokovice

 
Telefon: +420577650111, +420577925505
E-mail: recepce@spolecenskydum.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Jaroslav Lukeš

Zaměřujeme se na provozování cukrárny. Příjemné prostředí naší cukrárny Vám je k dispozici. U nás vás přivítá pouze ochotný personál. Naše cukrárna se specializuje na sladké občerstvení. Pochutnat si můžete na čerstvém zákusku z kvalitních surovin. V naší cukrárně máme k dispozici i nápoje. V naší cukrárně můžete ochutnat vysoce kvalitní zákusky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tomáš Budař

Specializujeme se na provozování cukrárny. Podávání nápojů k zákuskům je u nás samozřejmostí. Ochutnejte náš nový zákusek. Děláme dorty na objednávku. Naše cukrárna disponuje zahrádkou. Koupit si u nás můžete ze sladkého sortimentu například koláček..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Cukrárna Alenka, Plzeňská pivnice

Provozujeme cukrárnu s bohatou nabídkou kvalitních produktů. Ochutnejte nabízené občerstvení za skvělé ceny. V našem sortimentu najdete i chutný zákusek. Ochota patří mezi naše priority. Zabýváme se pečením dortů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel PALACE

Využijte našich zkušeností v oblasti provozování cukrárny. Pouze u nás se můžete těšit na příjemné prostředí. Naše cukrárna Vám nabízí skvělé občerstvení. Připravujeme nápoje dle Vašich přání. V naší kavárně můžete hodit starosti za hlavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku