Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Společenský dům, s.r.o.Otrokovice

Využijte našich zkušeností v oblasti provozování cukrárny. U nás si vybere každý svůj oblíbený nápoj. Rádi vám připravujeme zákusky podle tradičních receptů. Ochotně vás obsloužíme v naší provozovně. Naše cukrárna nabízí různé druhy cukrovinek. Dobrá káva vás vždy nabije energií. Z našich zajímavých příchutí zmrzliny si jistě vyberete.

Kontaktní údaje:

Tylova 727
76502 Otrokovice

 
Telefon: +420577650111, +420577925505
E-mail: recepce@spolecenskydum.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Jaroslav Lukeš

Zaměřujeme se na provozování cukrárny. Příjemné prostředí naší cukrárny Vám je k dispozici. U nás vás přivítá pouze ochotný personál. Naše cukrárna se specializuje na sladké občerstvení. Pochutnat si můžete na čerstvém zákusku z kvalitních surovin. V naší cukrárně máme k dispozici i nápoje. V naší cukrárně můžete ochutnat vysoce kvalitní zákusky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petr Patouš

Provozujeme tu nejlepší cukrárnu na trhu. Naše cukrárna Vám nabízí skvělé občerstvení. Neváhejte vyzkoušet naše nejlepší zákusky. Jsme cukrárna, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. Naše cukrárna nabízí vždy příjemné prostředí. Specializujeme se na provozování kavárny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Cukrárna VALÍČKOVÁ

Provozujeme cukrárnu s pestrou nabídkou zákusků. Snažíme se našim zákazníkům s ochotou pomoci. Naše cukrárna prodává ty nejlepší zákusky. Oslaďte si život našimi cukrovinkami. Neváhejte vyzkoušet občerstvení naší cukrárny. Neváhejte si vybrat z naší bohaté nabídky nápojů. Při návštěvě naší cukrárny můžete posedět v příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hana Běšinská

Provozujeme cukrárnu s velkou nabídkou mnoha kvalitních výrobků. Přijďte si vybrat z našich chutných nápojů. Ochutnejte náš nový zákusek. Snažíme se našim zákazníkům s ochotou pomoci. V naší cukrárně můžete ochutnat vysoce kvalitní zákusky. V naší cukrárně můžete ochutnat velké množství cukrovinek. V horkých dnech vás osvěží naše zmrzlina..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku