Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

České dráhy a.s.Golčův Jeníkov

Specializujeme se na autodopravu. Ke svým zákazníkům a jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Silniční doprava s námi je rychlá. Rádi Vám poskytneme nejvyšší kvalitu dopravy či přepravy. Od naší společnosti můžete očekávat spolehlivé služby v rámci nákladní dopravy. Pro naše klienty jsme schopni nabídnout a zajistit nadstandardní služby spojené s oblastí osobní dopravy a přepravy.

Kontaktní údaje:

Golčův Jeníkov
58282 Golčův Jeníkov

 
Telefon: +420569442134, +420569442517, +420569442527

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

České dráhy, a.s.

Věnujeme se provozování autodopravy. Kombinujeme spolehlivost a přesnost s vysokou mírou kvality. Serioznost je to, co naši zákazníci potřebují. Znalost a odbornost je u nás zaručena. Služby v oblasti dopravy a přepravy vyřizujeme ochotně. Našim klientům můžeme nabídnout služby v oblasti nákladní přepravy. Naše společnost zajišťuje osobní dopravu ve Vašem regionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

České dráhy, a.s.

Provádíme autodopravu v různých typech vozidel. Pracujeme na základě dlouhodobých znalostí oboru. Zákazníkům zaručujeme rychlost při poskytování našich služeb. Neváhejte vyzkoušet naše kvalitní přepravní služby. Zajišťujeme nákladní přepravu. Naše nabídka služeb z oblasti osobní dopravy a přepravy je pro zákazníky velmi lákavá..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

České dráhy, a.s.

Úspěšně podnikáme v odvětví autodopravy. Poskytujeme spolehlivou silniční dopravu a přepravu. V oblasti dopravy a přepravy je ochota pro naši firmu nepostradatelná. Můžete se spolehnout na seriózní jednání našich zaměstnanců při sjednávání přepravy. S námi se můžete spolehnout na kvalitu. Zařídíme pro Vás služby v oblasti nákladní dopravy a přepravy. Od naší společnosti můžete očekávat spolehlivé služby v rámci osobní dopravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

České dráhy, a.s.

Hlavní činností naší firmy jsou služby spojené s autodopravou. Jsme spolehlivá firma, která je známa svou seriózností. Efektivně zvyšujeme rychlost přepravy. V oblasti dopravy a přepravy u nás čekejte nejvyšší ochotu. Zajišťujeme též silniční služby v rámci přepravy. Ohledně nákladní dopravy a přepravy patříme k nejlepším na trhu. Pro naše klienty jsme schopni zajistit kvalitní služby spojené s oblastí osobní dopravy a přepravy díky silnému zázemí a spolehlivým zaměstnancům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku