Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrskáPraha

Příjemné prostředí pro vzdělávání je pro nás velmi důležité. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek vyškolených zaměstnanců, protože jedině tak můžeme zajistit i špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. Ke svým klientům jsme ochotní. Studium na našich bakalářských oborech má odpovídající úroveň. Naše magisterské obory tu jsou jen pro vás.

Kontaktní údaje:

Břehová 78/7
11000 Praha

 
Telefon: +420224351111

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Nadační fond pro biomechaniku člověka

Zavítejte k nám a prohlédněte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Ochota je důležitá. Setkat se u nás můžete jen s vyškolenými zaměstnanci. U nás vás obslouží maximálně znalý personál v oboru vzdělávání. Neváhejte využít i námi poskytovaného odborného poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Akademická laboratoř materiálového průzkumu malířských děl

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce je připraveno na Vaši návštěvu. U nás pracují jen opravdoví znalci v oblasti vzdělání. Nabízíme studium v oboru malíř. Pokud rádi čtete, zavítejte do naší knihovny. Zařídíme pro Vás i ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mezinárodní baptistický teologický seminář Evropské baptistické federace, o.p.s.

Příjemné prostředí je naším krédem. U nás pracují jen kvalitně vyškolení zaměstnanci. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají příjemné vystupování, jsou ochotní a splňují náročná kritéria na kvalifikaci. Každému z vás poskytujeme maximálně seriózní přístup. Vedeme semináře na různá témata.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Digitální laboratoř

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. U nás se k vám naši zaměstnanci budou chovat ochotně. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství pro obor vzdělávání. U nás se můžete spolehnout na seriozní úroveň vzdělání. Máme pro vás pouze vyškolené zaměstnance. Pomůžeme vám stát se fotografem na úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku