Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Fakulta mezinárodních vztahůPraha

Naše instituce zajišťuje kvalitní vzdělávání i díky příjemnému prostředí. U nás je ochota vždy zaručena. Vyberte si to pravé studium na naší vysoké škole. Poskytujeme vzdělávací služby v oblasti ekonomiky. Ukážeme vám, jak správně podnikat. Přihlaste na nějaký z našich bakalářských oborů. Všechny naše magisterské obory jsou velice perspektivní.

Kontaktní údaje:

nám. Winstona Churchilla 1938/4
13000 Praha

 
Telefon: +420224095221
E-mail: vydrova@vse.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Stavovská unie studentů VŠCHT Praha

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se vám bude dobře studovat. Naše vzdělávací instituce zaměstnává ochotný personál s přirozenou autoritou. Zaměstnanci naší instituce Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně vzdělávání v různých oblastech. U nás se dočkáte profesionálního přístupu zkušených a vystudovaných znalců svého oboru, kteří jsou vám ochotní pomoci. Vyberte si to pravé studium na naší vysoké škole.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Technologické a inovační centrum ČVUT

U nás kladem důraz na příjemné prostředí. Naše ochota pomoci vám při studiu je pro nás zásadní. Jsme odborníci na poradenství. Naši vyučující vám rádi předají své znalosti. Veškerou práci u nás dělají pouze vyškolení zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pražská mezinárodní manažerská škola

Využijte služby v našem příjemném prostředí. Práci našich vyškolených zaměstnanců opravdu oceníte. Personál naší vzdělávací instituce rád poskytne i poradenství. Jsme instituce, která se zabývá předáváním znalostí druhým. Naučíme vás, jak se efektivně podnikat. Připravujeme semináře pro začátečníky i pokročilé. Naše knihovna má v databázi mnoho zajímavých knížek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bankovní institut vysoká škola, a.s.

Naše vzdělávací instituce má zázemí v příjemném prostředí. Poradenství je u nás kvalitní. Využijte nabídky našeho ubytování. Materiály ke studiu najdete i v místní knihovně. Jsme specialisté na magisterské obory. Poskytujeme možnost bakalářského studia. Stavebnictví je jedním z našich obrů. Poskytujeme vzdělání v oblasti podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku